شما اینجا هستید

برگزاری مراسم جشن ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و مراسم آغاز هفته‌ عقیدتی سیاسی در سپاه بیت المقدس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، در این مراسم آیت الله حسینی شاهرودی نماینده‌ی مقام معظم رهبری در استان کردستان ضمن تبریک نیمه‌ی شعبان و و گرامیداشت یاد شهدا گفت: تقارن روز عقیدتی سیاسی در سپاه و روز نیمه‌ی شعبان را مبارک دانسته و آن را به فال نیک می‌گیریم.

 

وی انتظار فرج را یکی از مباحث مهم دینی دانست و اظهار داشت: بالاترین و برترین عبادت و جهاد انتظار فرج است.
 

انتظار فرج هدف را به ما یادآوری می‌کند که همان حاکمیت اسلام بر جهان است.

 

آیت الله حسینی شاهرودی تصریح کرد: فلسفه‌ی حکومت اسلامی اینست که یک فقیه اسلامی در آن رهبری کند که دارای صفات ویژه‌ای از قبیل: علم، تقوا و... باشد.

 

نماینده‌ ولی فقیه در استان کردستان آمریکا را شیطان بزرگ دانست و گفت: در ابتدای انقلاب دو ابرقدرت شرق و غرب در برابر جمهوری اسلامی ایران بودند که یکی از آن‌ها تجزیه شد و دیگری هر ساله متزلزل‌تر از سال قبل می‌شود.

 

وی با توجه به فرمودای مقام معظم رهبری درباره‌ زوال آمریکا گفت: ما در دهه پنجاه آن‌ها را از متزلزل،ایران و در دهه‌ی ۹۰ از منطقه بیرون کردیم و ان‌شالله به زودی آن‌ها را از جهان اسلام بیرون خواهیم کرد.

 

آیت الله حسینی شاهرودی حضرت مهدی (عج) را به خاطر علم و تقوای الهی اش متمایز دانست و گفت: مقام معظم رهبری نیز که نایب بر حق آن حضرت است از این لحاظ از سایر رهبران جهان متمایز است.

 

وی در پایان سخنانش به ویژگی‌های انسان مومن اشاره کرد و بیان داشت: انسان مومن هم فکر، هم عقل و هم دلش کار می‌کند. او هرگز گول نمی‌خورد و صحنه را نمی‌بازد.

 

در پایان این مراسم از کارکنان نمونه سپاه بیت‌المقدس در بحث عقیدتی سیاسی تجلیل به عمل آمد.

 

 
انتهای پیام/ الف.صاد

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار