شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

دشمن بنیان خانواده و تفکرات معنوی را نشانه رفته است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان  در ویژه برنامه ولادت فاطمه زهرا (س) که در سالن شهدای گمنام سنندج برگزار شد اظهار کرد: در جامعه ی اسلامی، همگان یک وظیفه ی اساسی برای ارتقاء ارزش های معنوی و اسلامی و یک زندگی شرافتمندانه بر عهده دارند و لازمه ی این حفظ شان و شخصیت معنوی در زندگی همه ی ماست.

 

 

وی گفت: در دنیای امروز ،کارشناسان معتقدند که منشاء همه ی این جریانات که به بی حجابی و بدحجابی منجر می شود رژیم صهیونیستی است چرا که همواره به دنبال این هستند تا معنویت در جوامع نباشد و همواره صهیونیست ها می گویند که دشمن ما در روی زمین فقط ایران است چون از مسلمانان و فلسطینیان و غزه ای ها حنایت می کنند.

 

 

سردار رجبی خاطر نشان کرد: وظیفه ی شما در قبال خانواده و جامعه این است که به ارزش های دین بیشتر توجه کنید و با وجود تنوع تهدیدها و آسیب ها در جامعه، هر کدام وظیفه ی خود را بدانیم و به آن عمل کنیم .

 

 

 

وی با بیان اینکه دشمنان  بنیان خانواده و تفکرات معنوی را نشانه رفته است تاکید کرد: دشمن تلاش می کند با استفاده از هر ابزار و وسیله ای فضای دین گرایی و اخلاق را در ایران به ویژه نسل جوان پاک کرده و آنان را از اخلاق دینی دور کنند.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر تنها مختص بدحجابی نیست گفت : حجاب برای همه مردم چه مردان و چه زنان لازم است و دین به ما امر کرده است که امر به معروف و نهی از منکر در جامعه رعایت شود در حالی که عده ای جنبه ی منفی در نظر می گیرند و میگویند تنها مربوط به بدحجابی است.

 

 

وی در پایان توجه به سبک زندگی حضرت زهرا(س) را موجب استحکام خانواده، جامعه و رشد معنوی آن دانست و گفت: مادران باید از شیوه تربیتی حضرت زهرا(س) برای تربیت فرزندان الگوبرداری کنند.

 

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار