دیدار با خانواده های معظم شاهد و جانبازان به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س)

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، به مناسبت فرا رسیدن ایام ولادت حضرت زهرا (س)،روز مادر و همچنین هفته تکریم خانواده شهدا از دو خانواده معظم شهید و یک خانواده جانباز  به همت معاونت سرمایه انسانی بسیج سپاه بیت المقدس کردستان دیدار به عمل آمد. این سرکشی با حضور سردار فلاح جانشین سپاه بیت المقدس،محمدی مدیر کل دیوان محاسبات،نجفی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ،صیدی شهردار سنندج و زندیه معاون سرمایه انسانی بسیج سپاه کردستان صورت گرفت.

 

 

در این دیدار سردار فلاح ضمن ابراز خوشبختی بابت این دیدار بیان داشت:خانواده شهدا اسوه های صبر واستقامت ملت شریف ایران اسلامی هستند وخصوصا خانواده های عزیز شهدای کردستان که شهیدانشان مظلوم و خانواده های آنان مظاومتر از شهیدانشان هستند.

 

 

در ادامه محمدی مدیر کل دیوان  محاسبات با شنیدن درد و دل های این خانواده ها، گفت:مدیران و مسئولین استان بایستی سرکشی و دیدار از خانواده های معظم شهدا،جانبازان وآزادگان وایثارگران را سر لوحه خود قرار داده و همیشه از این خانواده ها دلجویی نمایند.

 

 

 در پایان این دیدار صیدی شهردار سنندج با شنیدن مشکلات این خانواده ها گفت:شهرداری تمام توان خود را برای تکریم این خانواده ها بکار بسته وبرابر ظرفیت های موجود بیشتر از پیش به مشکلات و درخواست های فرزندان شهداء رسیدگی و مساعدت خواهد کرد.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات