شما اینجا هستید

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سقز:

دلجویی از خانواده شهدا وظیفه ی مسئولان به شمار می رود

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز، حجت الاسلام مهدی شفیع خانی در دیدار با خانواده شهدا ضمن تقدیر و تشکر از آنان اظهار داشت: خانواده های شهیدان در راه انقلاب سختی های زیادی را متحمل شدند.

 

شفیع خانی با بیان اینکه امنیت و آرامش کنونی را مدیون و مرهون خون شهیدان هستیم افزود: دلجویی و سرکشی از خانواده شهدا از وظایف مسئولان به شمار می رود.

 

در ادامه خانواده یکی از شهدا اذعان داشت: ما تا آخرین نفس در خدمت انقلاب و رهبر انقلاب خواهیم بود.

 

برادر شهیدان سعیدزاده نیز در سخنانی به شرح حالی از زندگانی خود پرداخت و گفت: از سال 1360 از روستای مرزی هیرمیدول به سقز کوچ کرده و همه اعضای خانواده به استخدام سپاه پاسداران درآمدیم.

 

ماموستا دکترعابد نقیبی یکی دیگر از اعضای خانواده شهدا با بیان اینکه تا امروز بسیجی بوده ایم و بسیجی خواهیم ماند افزود: به شخصه علاقه ی خاصی به قشر بسیج دارم، دشمنان تاکنون نیز نقطه ضعفی از سپاه و بسیج نیافته و این نشانه قدرت این نهاد انقلابی است.

 

نقیبی به اقدامات سپاه در حوزه های محرومیت زدایی پرداخت و گفت: سپاه در مناطق اهل تسنن خدمات زیادی ارائه کرده است که میتوان به خدمات طرح شهید شوشتری در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد.

 

وی در ادامه به بیان خاطرات زندگی خود پرداخت و اضافه کرد: در زمان پهلوی سختی های زیادی را متحمل شده ام تا جایی که پدرم 6 سال را در زندان پهلوی سپری کرده و مورد شکنجه های سنگین قرار گرفته است.

 

نقیبی افزود: درس طلبگی را از همان بچگی در کلاس های پدرم آموختم و تمام دروس را که به سایر طلبه هایش یاد می داد را حفظ و دوره میکردم.

 

وی از اسیر شدن 45 روزه خودش توسط دمکرات ها گفت و اظهار داشت: در سال 63 در سن دوازده سالگی به جرم جاسوسی دستگیر و مورد ضرب و شتم ضدانقلاب قرار گرفتم.

 

نقیبی در پایان خاطرنشان کرد: جوانان ما هیچ چیزی از ناامنی ندیدند که امروز قدردان امنیت باشند.

 

سرهنگ جمشید رضایی، فرمانده سپاه سقز نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهارداشت: دیداربا خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک افتخار و فرصتی مغتنم برای دلجویی از خانواده آنان است.

 

 

رضایی افزود: نهاد ارزشی و انقلابی سپاه پاسداران با تمام توانايی ها و ظرفيت های خاص خود توانسته خدمات ارزنده ای با هدف رفع محروميت زدايی در مناطق محروم استان ها انجام دهد.

 

این دیدارها در راستای کنگره 5400 شهید کردستان و گرامیداشت یاد و خاطره  608 شهید شهرستان سقز صورت گرفت.

 

 

انتهای خبر/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار