شما اینجا هستید

درراستای تجلیل و تبریک سال نو صورت گرفت:

دیدارنماینده فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با امام جمعه دهگلان

نماینده فرمانده سپاه بیت المقدس,امام جمعه دهگلان,فرمانده سپاه دهگلان

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از دهگلان، سرهنگ پاسدار عبدالمحمد لطفی نماینده فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به همراه سرهنگ پاسدارمحمد رضا حیدری، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان با امام جمعه این شهرستان دیدارکردند.

 

در این دیدار سرهنگ پاسدارعبدالمحمد لطفی نماینده فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ضمن تقدیر از زحمات امام جمعه و تبریک پیشاپیش سال نو اظهار داشت: علمای دینی چراغ هدایت جامعه وحافظان دین مبین ومقدس اسلام هستند و وظیفه همه ماست که ازاین قشر تاثیر گزار جامعه حمایت و پشتیبانی نماییم.

 

وی با اشاره به اهمیت وجود وبرکت علمای دین، گفت: عالمان دینی حافظان اسلام از مسیر انحراف هستند و صیانت دین از مسیر انحراف به برکت حوزه های علمیه و روحانیت است.

 

سرهنگ لطفی با بیان اینکه علما مدافعان مرزهای دیانت وعقاید جامعه هستند، افزود: درهر زمانی یک عده خواهند آمد که دین را ازمسیر انحراف حفظ خواهند که امروز این امر برعهده حوزه های علمیه است.

 

وی با تأکید بر حمایت و تقویت حوزه های علمیه که در حقیقت حمایت از دین است، گفت: حوزه های علمیه کانون دیانت و معنویت در جامعه اسلامی هستند که علمای بزرگی را تقدیم جامعه اسلامی کرده اند.

 

سرهنگ لطفی افزود: رفع مشکلات ائمه جمعه و جماعات و حمایت همه جانبه از آنها دغدغه اصلی سپاه بوده و با ساخت خانه عالم در روستاها سعی نموده تا حدی از مشکلات ائمه جمعه وعالمان دینی کاسته شود.

 

 

سپاه پاسداران الگوی بی نظیر برای تمامی مستضعفین دنیاست

 

در ادامه امام جمعه دهگلان ضمن قدر دانی از توجه فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان نسبت به ائمه جمعه وجماعات استان کردستان گفت: سپاه پاسداران در زمان جنگ تحمیلی حافظ و نگهبان مرزهای کشور و در زمان صلح در حال خدمت رسانی در راستای محرومیت زدایی و توجه به محرومان جامعه است. 

 

ماموستا محمدی با اشاره به نقش پررنگ سپاه و بسیج در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان دهگلان گفت: امروزه به واقع شاهد جان فشانی فرزندان این مرز و بوم در نهاد مردمی بسیح هستیم که این نیروی عظیم مردمی علی رغم حفاظت و پاسداری از مرزهای کشور به مقابله با تهاجمات فرهنگی، سیاسی و اقتصادی دشمن نیز می پردازند.

 

امام جمعه دهگلان افزود: امروزه سپاه پاسداران در تمامی عرصه ها جهاد گونه عمل کرده و الگوی بی نظیری برای تمامی مستضعفین دنیاست.

 

.انتهای پیام/ الف.صاد

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار