شما اینجا هستید

سرلشکر باقری در شورای سیاستگذاری راهیان نور:

«راهیان نور» موجب تقویت توان بازدارندگی کشور می‌شود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رییس ستاد کل نیروهای مسلح در نشست شورای سیاستگذاری راهیان نور که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: یکی از تاثیرات راهیان نور مربوط به قدرت دفاعی و تقویت توان بازدارندگی کشور است.

 

 
وی افزود: حضور سالیانه بیش از 4 و نیم میلیون نفر نوجوان و جوان در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس که بیش از آن جمعیت هم علاقه‌مند به حضور در سرزمین‌های نور هستند، منجر می‌شود که دشمن در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیمات خود دچار تردید شود. اگر ملتی پای آرمان‌های خود بایستد، دشمن در توطئه‌ها و دشمنی‌ها خود تردید می‌کند، همان‌گونه که اکنون در تردید است.

 

 
سرلشکر باقری همچنین به موضوع تاثیر راهیان نور بر توسعه 7 استان که مقصد کاروان‌های راهیان نور در طول سال است، پرداخت و گفت: تاثیر راهیان نور بر توسعه این 7 استان، مساله و موضوع مهمی است و کارگروه خاصی را می‌طلبد تا دستگاه‌های مختلف وارد شوند. اینکه حضور بیش از 6 میلیون نفر در طول سال در راهیان نور چه کمکی می‌تواند به اقتصاد، فرهنگ و امنیت این استان‌ها داشته باشد باید در آن کارگروه مورد بحث و تبادل نظر قرار بگیرد و سپس در مسیر ابلاغ و اجرا قرار گیرد که ابعاد مختلفی دارد.

 

 
رییس ستاد کل نیروهای مسلح همچنین بر ضرورت بازآموزی راویان و خادمان تاکید کرد و گفت: فراجناحی بودن و فراسلیقه‌ای بودن باید در مناسبت‌های دفاع مقدس و راهیان نور رعایت شود.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار