شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیجار اعلام کرد:

حضرت زهرا (س) الگوی کامل و اثر بخش برای بانوان است/ویژگی های حضرت زهرا (س) برای بانوان تبیین شود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بیجار ، در آستانه ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) جشن بزرگ میلاد کوثر به همت بسیج جامعه زنان ناحیه بیجار و مشارکت ادارات با حضور مسئولان و جمعی از بانوان در سالن شهید رحمانی سپاه بیجار برگزار شد.

 

فرمانده سپاه بیجار در این مراسم ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و امام خمینی (ره) اظهار داشت: حضرت زهرا(س) بهترین الگو برای زنان جهان اسلام است.

 

وی با اشاره به شکل گیری ناهنجاری های اجتماعی در جامعه افزود: جوانان و نوجوانان ما نیازمند یک الگو خاص برای زندگی خود هستند.

 

شعبانی گفت: حضرت زهرا(س) الگویی کامل و اثر بخش در تمامی زمینه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی برای بانوان است.

 

فرمانده سپاه بیجار با بیان اینکه شبکه های اجتماعی بزرگترین تهدید و هجمه برای جامعه ما است ، اظهار داشت: جامعه ما نیازمند این است که سبک زندگی ایرانی اسلامی بیشتر توجه شود.

 

وی تصریح کرد: در دین مبین اسلام الگوی بالاتر از حضرت زهرا(س) و حضرت زینب برای بانوان ایرانی نداریم و باید به این مهم توجه خاص شود.

 

فرمانده سپاه بیجار خاطر نشان کرد: صبوری، عبادات، فرزند پروری ، همسر داری، دلسوزی، کم توقعی، ساده زیستی و از همه مهمتر حجاب و عفاف حضرت زهرا (س) بعنوان الگوی کامل برای خانواده ها و به ویژه بانوان جامعه تشریح و تبین شود.

 

شعبانی اضافه کرد: تجمل گرایی و مادی گرایی آتشی است که به عنوان مانع اصلی زندگی های امروزی  تبدیل شده و موجب کاهش سازگاری در بین زوجین شده است و زوجین باید نسبت به این موضوع دقت داشته باشند.

 

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار