شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیجار مطرح کرد:

نهادینه کردن فرهنگ کار و تولید بین جوانان / اقتصاد مقاومتی تنها شعار نیست

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بیجار، سعید شعبانی در مراسم افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در پایگاه شهید برزگرزاده با تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا (س) بهترین الگو برای زنان در تمامی ابعاد است.

 

 

وی با تاکید بر تعامل بسیجیان با هیئت امنای مساجد ، افزود: حلقه های صالحین بهترین بستر برای گسترش اقدامات اقتصاد مقاومتی است.

 

 

فرمانده سپاه بیجار گفت: در چند سال گذشته با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی متاسفانه اقدام خاصی از سوی دولتمردان صورت نگرفته است.

 

 

شعبانی ادامه داد: زمانی اقتصاد مقاومتی محقق می شود که بتوانیم تمامی نیازهای خودمان را در داخل تولید کنیم و مازاد آن را نیز صادر نمائیم.

 

 

وی با بیان اینکه وابستگی اقتصادی وابستگی سیاسی به دنبال دارد، بر نهادینه کردن فرهنگ کار و تولید در بین نوجوانان و جوانان تاکید کرد.

 

 

فرمانده سپاه بیجار با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب که کار کردن مصداق بارز شعار مرگ بر آمریکا است ، اعلام کرد: اگر می خواهیم استقلال سیاسی که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، خون شهیدان و هدایت پیامبر گونه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به دست آمده است باید به فکر نهادینه کردن کار آفرینی و فرهنگ تولید و استقلال اقتصادی خودمان باشیم.

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار