شما اینجا هستید

در مراسم جشن میلاد کوثر عنوان شد؛

سرلوحه قرار دادن حضرت فاطمه(س) در زندگی موجب سعادت و خوشبختی می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز، حجت الاسلام مهدی شفیع خانی در مراسم جشن میلاد کوثر که در سالن آمفی تئاتر آموزشکده فنی حرفه ای این شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک بیستم جمادی الثانی، ولادت فاطمه زهرا(س) و روز مادر به ارزشهای والای زنان در صدر اسلام و جامعه کنونی پرداخت.

 

 

وی در ادامه به ویژیگی های بارز حضرت فاطمه (س) اشاره کرد و افزود: برای این بانوی بزرگوار القاب و صفات متعددی همچون زهرا، صدیقه، طاهره، بتول، راضیه، مرضیه و ... ذکر شده است.

 

 

شفیع خانی در ادامه با بیان اینکه زنان در خانواده و اجتماع نقش مهمی دارند، تاکید کرد: سرلوحه قرار دادن دخت نبی مکرم اسلام در زندگی موجب سعادت و خوشبختی می شود.

 

 

وی اضافه کرد: زنان ما باید در تمام عرصه ها از جمله حجاب، رفتار، گفتار، خانه داری، شوهر داری و در تربیت فرزندان از حضرت فاطمه(س) الگو  بگیرند.

 

 

او  با بیان اینکه مادران ما متعهد و مسئولیت پذیر هستند؛ گفت:  این فرموده پیامبر (ص) که "بهشت زیر پای مادران است" شامل مادرانی می شود که به وظیفه مادری خود به خوبی عمل و فرزندانی بهشتی تربیت کنند.

 

 

حجت الاسلام شفیع خانی در پایان افزود: مادران باید به وظیفه مادری خود آشنایی پیدا کنند و به این وظایف عمل کنند، تربیت انسان ها به دست مادران ماست و این وظیفه ای خطیر و مهم است.

 

 

اجرای مولودی خوانی، سرود، پخش کلیپ و تجلیل و تقدیر از بانوان نمونه ادارات و خانواده شهیده معصومه حسن پور و 3 خواهر بازنشسته سپاه سقز و اهدای جوائز به قید قرعه به بانوانی که  فاطمه و زهرا نام داشتند از جمله برنامه های برگزار شده در این مراسم بود.

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار