شما اینجا هستید

مدیر آموزش و پرورش با فرمانده جدید سپاه بیجار دیدار کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بیجار، غلامرضا جعفری در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات سرهنگ حسن عسکری فرمانده سابق، انتصاب سرهنگ شعبانی را بعنوان فرمانده سپاه بیجار تبریک گفت.

 

وی افزود: سپاه یک نهاد مقدس برگرفته از دل مردم است ، که توانسته است خدمات ارزشمندی را در رابطه با صیانت وحفاظت از ارزشهای اسلامی واندیشه های بلند امام راحل وشهدای گرانقدر انجام دهد.

 

مدیر آموزش و پرورش بیجار با تاکید بر اینکه امیدواریم با همفکری و همکاری یکدیگر گام های مهمی برای اعتلای شهرستان بیجار برداریم ، اظهار داشت: ما انجام کار فرهنگی را هدف اصلی خودمان میدانیم ودر این راستا با تعامل خوب وارتباط تنگاتنگ این دو نهاد برای پیشرفت وتقویت بعد دینی وایمانی نسل جوان ونوجوان تلاش خواهیم کرد .

 

در ادامه این مراسم فرمانده سپاه بیجار ضمن قدردانی از حضور مدیر آموزش و پرورش و هیئت همراهه ، بیان داشت: تعامل خوبی که قبلا بین این دو نهاد بوده به نحو بهتر ان شالله ادامه خواهد داشت.

 

وی با تاکید براینکه روحیه بسیجی باید سرلوحه همه امور خصوصا در بین دانش آموزان  و فرهنگیان باشد گفت: ان شالله رسالت خود را در جهت کادر سازی و تربیت نیرو های جوان انقلابی بین دانش آموزان بخوبی انجام دهیم.

 

شعبانی تصریح کرد: بخشی از ماموریت سپاه تبیین مسائل اخلاقی وتقویت بعد ایمانی انسانها می باشد که با تعامل خوب این دو نهاد مقدس گامهای موثری مانند گذشته برداشته خواهدشد.که این امر برگرفته از روحیه گذشت وفداکاری وولایتمداری مسئولین امر می باشد.

 

 

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار