شما اینجا هستید

در دیدار با خانواده شهدا مطرح شد؛

زندگی خود را مدیون خون شهدا هستیم

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز، سرهنگ جمشید رضایی در دیدار با خانواده های شهدا و آزادگان افزود: رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا از وظایف همگانی به شمار می آید.

 

 

در ادامه عثمان سیدی از آزادگان سقزی به بیان خاطرات زمان دفاع مقدس و سختی هایی که متحمل شده بود پرداخت و گفت تا جان در بدن داشتم برای انقلاب و انقلابیون تلاش کردم و در این راه قدم های محکم تری برخواهم داشت.

 

 

سیدی از خاطرات اسیر شدن توسط کومله نیز سخن گفت و خاطر نشان کرد: با اینکه کُرد زبان هم بودیم، در هیچ صورتی به اسیرها رحم نکرده و نهایت شکنجه ها را برای ما لحاظ می کردند. زیر شکنجه از اسرا می خواستند که به امام بزرگوار ناسزا بگویند ولی هیچ گاه موفق نشدند که به خواسته هایشان برسند چون سربازان امام، حافظ حرمت نام ایشان هم بودند.

 

 

این آزاده دفاع مقدس به یادگاری دکتر چمران اشاره کرد و افزود: دکتر چمران یک وانت بار داشت که با تلاش هایی که  برای تسهیل در امورات عملیاتی انجام می دادم یک وانت پیکان را به عنوان هدیه در اختیار من گذاشت.

 

 

سیدی در ادامه خواستار رسیدگی به مشکلات معیشتی خانواده های شهدا، ایثارگران و آزادگان شد و گفت: ما باید زندگی خود را مدیون خون شهدا باشیم چرا که اگر خون آنان نبود ما هم نبودیم و امنیتی که داریم از برکت خون شهداست.

 

 

در پایان این مراسم، با اهدای لوح و هدایایی از خانواده های شهدا و آزادگان این شهرستان تقدیر شد.

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار