شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیجار:

بیجار گروس مهد پرورش علم و عالم است/ معرفی مشاهیر از اقدامات فرهنگی موثر است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بیجار ، سعید شعبانی در سومین همایش بزرگداشت آیت الله فاضل گروسی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان و مسئولان شهرستان بیجار در سالن شهید رحمانی برگزار شد ، اظهار داشت: سومین همایش بزرگداشت آیت الله فاضل گروسی با هدف معرفی مشاهیر شهرستان به همت سپاه بیجار و همکاری ادارات برگزار شده است.

 

 

وی با بیان اینکه شهرستان بیجار گروس مهد پرورش علم و عالم است، افزود: هدف از برگزاری این مراسم معرفی مشاهیر در راستای اقدامات فرهنگی است.

 

 

فرمانده سپاه بیجار گفت: بی شک مردم هر منطقه و هر جامعه ای به دنبال مفاخر و مشاهیر خود هستند و این می تواند در الگو برداری و الگو پذیری توسط جوانان و نوجوانان تاثیر گذار باشد و شناخت شیخ عبدالحسین فاضل گروسی بعنوان یک الگوی موفق دینی در ترویج ارزش ها قطعا بی تاثیر نخواهد بود.

 

 

شعبانی با اشاره به نقش شیخ فاضل گروسی در بیجار عنوان کرد: شیخ فاضل گروسی با توجه به آثار، توانمندی ها و تاریخ کهن و پیشینه تاریخی که این شهرستان دارد، با عملکرد خود در رونق فرهنگ، علم ، دین و تمدن این سرزمین نقش بسزایی دارد.

 

 

وی با تاکید بر اینکه برگزاری چنین مراسماتی قطعه موجب ترویج فرهنگ دینی و اخلاقی اسلامی می شود، بیان داشت: الگو برداری از وجود چنین افراد برجسته ای در عصر حاضر حرکتی ارزشمند در راستای ارج نهادن به سالها مجاهدت علمی و پژوهشی این مفاخر است.

 

 

فرمانده سپاه بیجار ادامه داد: افتخار به وجود مشاهیر، دانشمندان و بزرگان این شهرستان موجب وحدت در جهت رسیدن به افتخارات بیشتر و ساختن بیجاری آباد در سایه تلاش های مجاهدانه در عرصه علمی و فن آوری می شود.

شعبانی با تاکید بر اینکه برگزاری این همایش مقدمه ای برای معرفی سایر چهره های شاخص شهرستان است ، گفت: برگزاری این همایش کمک می کند تا مسئولین و نهادهای فرهنگی شهرستان به دنبال معرفی چهره های شاخص و گمنام خود در گذشته و حال باشد.

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار