شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در مراسم معارفه فرمانده بیجار :

استان کردستان در انجام ماموریت محرومیت زدایی مقام اول کشور را دارد/ هدف جا به جایی ها، ارتقاء شهرستان بیجار است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بیجار، با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس و جمعی از مدیران ، با حکم سردار جعفری، سرهنگ پاسدار سعید شعبانی بعنوان فرمانده جدید سپاه بیجار معرفی و از زحمات سرهنگ عسکری فرمانده سابق سپاه بیجار تقدیر شد.

 

 

محمد حسین رجبی در این مراسم ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان در سانحه هوایی تهران –یاسوج اظهار داشت: سپاه پاسداران با مجاهدت و بدون هیچ چشمداتی در همه اوقات از ارزش های انقلابی و اسلامی پاسداری می کند.

 

 

وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب که وظیفه سپاه تنها حفظ  وضع موجود نیست ، افزود: بحمدالله توانستیم یا حفظ خط و مشی ها در حد توان و مقدورات به مردم خدمت کنیم و از هیچ تلاشی هم دریغ نمی ورزیم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: سپاه پاسداران برای پیشرفت کارهای خود افق دور دست را هدف قرار داده و با همراهی مسئولین در جهت ااهداف عالیه اسلام و پیش بردنگی حرکت می کند.

 

رجبی با تاکید براینکه سپاه و بسیج اقدامات ارزنده ای در شهرستان بیجار انجام داده اند اعلام کرد: حضور سپاه بیت المقدس بعنوان اولین استانی که در زمینه محرومیت زدایی اقدام کرده است افتخاری است که باید برای تثبت آن تمام سعی و تلاش خودمان را بکار بگیریم.

 

 

وی با بیان اینکه کسوت ما کسوت خادمی و خدمت به مردم است، عنوان کرد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی و بسیج سازندگی در شهرستان بیجار اقدامات خوبی انجام داده اند که ادامه آن نیازمند مدیریت بهتر و روحیه جهادی است.

 

 

تلاش برای تثبیت جمعیت شهرستان و مهاجرت معکوس از ماموریت های فرمانده جدید است

 

فرمانده قرارگاه شهید شهرامفر هدف از جا به جایی در سپاه را ارتقاء وضعیت فعلی اعلام کرد و افزود: یکی از ماموریت های مهم فرمانده جدید سپاه بیجار ارتقاء تراز شهرستان بیجار در تمامی زمینه ها است.

 

 

وی ادامه داد: با حضور 45 هزار بسیجی در شهرستان بیجار بعنوان نگین استان کردستان ، تلاش برای تثبیت جمعیت شهرستان و مهاجرت معکوس به این شهرستان از دیگر ماموریت های فرمانده جدید است.

 

 

 رجبی در خصوص دیگر ماموریت های فرمانده جدید سپاه بیجار گفت: یکی دیگر از ماموریت های سپاه، بحث امنیت اجتماعی و همکاری با ادرات و نهادهای که در این زمینه وظیفه قانونی دارند.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اضافه کرد: بسیج معجزه قرن و هدیه امام راحل است که از همه اقشار در دل این سفره با برکت وجود دارد و باید نهایت استفاده از آن را کرد.

 

 

این مسئول خطاب به فرماندار بیجار گفت: گفتمان خودیاری و مشارکت روستائیان در بیجار بسیار کم است و این مهم باید به طور جدی در دستور کار قرار بگیرد.

 

 

وی با اشاره به حضور قرارگاه پیشرفت و ابادانی در 40 روستای محروم بیجار ، اعلام کرد: هدف ما حضور بیشتر ادارات و نهادها در سطح مناطق روستایی جهت تثبیت جمعیت و جلوگیری از کوچ کردن آنها است.

 

 

رجبی با اشاره به فرمان رهبر معظم انقلاب در سال 88 در بیجار ، اظهار داشت: این فرمان تنها در بیجار صادر شد اما متاسفانه تا کنون اقدام خاص و موثری برای آن صورت نگرفته است.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: توسعه در شهرستان بیجار مستلزم توجه بیشتر مسئولان استان و شهرستان و انجام کاری جهادی است.

 

 

انتهای پیام/ 7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار