شما اینجا هستید

فرماندار قروه مطرح کرد:

استان کردستان دژ مستحکم انقلاب اسلامی در طول هشت سال جنگ تحمیلی بود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از قروه، پرویز کولانی در نشست کمیته برگزاری 5400 شهید استان کردستان که در فرمانداری قروه برگزار شد، با اشاره به اینکه برگزاری کنگره به نحو مطلوب وظیفه همه کمیته ها است اظهار داشت: درمقابل قطره قطره خون شهداء باید پاسخگو باشیم.

 

 

وی با بیان اینکه پاسداشت و زنده نگه داشتن شهادت، یاد و خاطره شهداء ، احترام و تکریم به خانواده شهداء ، جانبازان ، ایثارگران و آزادگان موجب رضای خدا، شهداء و امام راحل می شود افزود: شهدا برای دفاع از اسلام و برای دفاع از انقلاب و ایران اسلامی جان خود را فدا کردند و این مختص به بخش خاصی از جامعه نیست.

 

 

فرماندار قروه خاطر نشان کرد: در سال 97 کنگره بزرگ 5 هزار و 400 شهید استان کردستان برگزار می شود و در سطح شهرستان ها نیز مجموع فعالیت هایی که انجام می شود در قالب این کنگره قرار خواهد گرفت.

 

 

کولانی ادامه داد: استان کردستان به فرموده رهبر معظم انقلاب به عنوان سرزمین مجاهدت های خاموش نامگذاری شده است و بنابراین باید در کنگره 5 هزار و 400 شهید این استان به خوبی عمل نمود.

 

 

به گفته وی استان کردستان استانی است که در طول 8 سال جنگ تحمیلی به عنوان دژ مستحکم نظام در مقابل گروهک ها و جریانات مختلف ضدانقلاب و رژیم بعث عراق عمل کرده است.

 

 

فرماندار قروه با بیان اینکه استان کردستان در طول هشت سال دفاع مقدس نقش ویژه ای در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی داشته است افزود: باید این کنگره در استان کردستان متفاوت تر از سایر استان ها برگزار شود و در این میان تمامی کمیته ها باید به بهترین شکل عمل کنند.

 

 

وی ادامه داد: در سطح استان کردستان باید در شهرستان قروه به عنوان یک شهرستان ویژه به نحو احسن و مطلوب هر کدام از کمیته ها وظایف خود را پیگیری نمایند تا بتوانیم شهرستان قروه را آن طور که شایسته نام شهداء و نام مردم این شهرستان می باشد معرفی کنیم.

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار