حضرت زینب (س) آیینه تمام نمای بینش وبصیرت بود

حجت الاسلام منتشلو

حضرت زینب (س) آیینه تمام نمای بینش وبصیرت بود

حضرت زینب (س),مسئول نماینده ولی فقیه دردهگلان,مکتب امامت
مسئول نمتینده ولی فقیه در سپاه دهگلان حضرت زینب (س) را آیینه تما نمای بینش وبصریت دانست.

حجت الاسلام منتشلومسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درسپاه دهگلان درگفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان  از دهگلان  ضمن تبریک ولادت حضرت زینب کبری (س) با برشمردن ویژگیهای شخصیتی ایشان گفت:حضرت زینب سلام الله علیهاآیینه تمام نمای بینش وبصیرت بود.

 

وی درادامه افزود:وی در پاسداری از عفت و عصمت، سرآمد زنان و دختران روزگار بود و با الهام از پیام آسمانی قرآن و طبق آموزه ‏های مادرش، فاطمه زهراعلیها السلام، حجاب و عفت را مانند گوهری ارزشمند برای یک زن مسلمان می‏دانست و بر این باور بود که زن هنگامی به خدای خود نزدیک‏تر است که خود را از معرض دید مردان بیگانه حفظ نماید.

 

حجت الاسلام منتشلواضافه کرد:زینب کبری ‏علیها السلام شخصیت شایسته ‏ای بود که درس ادب را در مکتب امامت آموخته بود و سیره و سخن پدر و مادر خود را از اعماق وجود خود پذیرفته بود. در گفتار و رفتار، صمیمی، مهربان، صادق و مؤدب بود به گونه ‏ای که زنان بسیاری در نخستین برخورد، شیفته شیوه و مجذوب اخلاق روح‏ پرور او می‏ شدند.

 

مسول دفترنمایندگی ولی فقیه درسپاه دهگلان خاطرنشان کرد:عقیله بنی هاشم بابینش وبصیرت سرشارخودالگویی ماندگار از شخصیت عظیم خویش به یادگار گذارد و معیارهای حرکت ارزشی و ضدارزشی را برای همیشه ترسیم کرد.

 

 

 

 انتهای پیام/7727

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان درمانگاه شهید خدایی با اعتبار 240 میلیون تومان افتتاح شد.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات