شما اینجا هستید

مسئولین شهرستان قروه:

مردم با جان و دل انقلاب اسلامی را دوست دارند / هوشمندی و حضور مقتدارنه و به هنگام مردم انقلاب اسلامی را بیمه کرده است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از قروه، ماموستا ملاهاشم نوری در جریان راهپیمایی عظیم مردمی شهرستان قروه در جشن بزرگ عاشقان و حامیان ولایت اظهار داشت: به راستی از اعماق درون خود باید بگوییم که مردم ایران و مردم شهرستان قروه اثبات کردند که با دل و جان عاشق این نظام هستند و این انقلاب را مردم با جان و دل دوست دارند.

 

 

وی ادامه داد: امروز حضور مردم ما حضوری منحصربفرد بود و دشمنان باید بدانند که هیچوقت نمی توانند فتنه انگیزی کنند و اگر قصد فتنه افکنی داشته باشند با چنین حضوری مواجه می شوند.

 

 

سعید شعبانی فرمانده سپاه قروه نیز در جریان این راهپیمایی گفت: خدا را شاکریم که امروز که روز بصیرت و میثاق ملت با ولایت و روز هوشمندی و حضور هوشمندانه مردم می باشد مردم شهرستان قروه با حضور پرشکوه خود یکبار دیگر برگ زرینی بر تاریخ پرافتخار این شهرستان در انقلاب اسلامی افزودند.

 

 

وی افزود: مردم شهرستان قروه در تمامی برنامه ها حضوری پرشور دارند اما امروز این جمعیت متفاوت از دیگر مراسمات بوده است و حضور پرشور مردم به خوبی احساس می شود.

 

 

فرمانده سپاه قروه ادامه داد: امروز حضور پرشکوه مردم قروه در صحنه و در میدان اصلی شهر خط بطلانی بود بر تمامی فتنه هایی که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی طرح ریزی می کنند و امیدوار هستند که به نتیجه برسد.

 

 

شعبانی بیان داشت: هوشمندی مردم و حضور مقتدارنه و به هنگام مردم این نظام، این انقلاب و این کشور را بیمه کرده است و ما مطمئن هستیم که این حرکت در آینده هم ادامه دار خواهد بود و با قدرت بیشتری دیده می شود و همه پشت سر رهبر انقلاب گام برمی دارند و دشمنان نیز با این اقدامات راه به جایی نخواهند برد.

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

یادمان دفاع مقدس

آخرین اخبار