حجم محرومیت در کشور بالا است است/ میزان مشارکت ادارات بیجار قابل قبول نیست

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

حجم محرومیت در کشور بالا است است/ میزان مشارکت ادارات بیجار قابل قبول نیست

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: حجم محرومیت در کشور خیلی بالا است و دولت با توجه به محدودیت های مالی نمی تواند به تنهایی کاری انجام دهد و مشارکت مردم در این راستا خیلی موثر است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت امقدس کردستان از بیجار ، فرمانده سپاه بیت المقدس در مراسم یادواره شهدای دهستان سیاه منصور با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه 450 شهید والامقام شهرستان بیجار ، اظهار داشت: با توجه به ارزش های معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمتگزاری یکی از اولویت های کارهای مسئولان است.

 

 

وی با بیان اینکه ما بعنوان سرباز ولایت و نظام به عنوان خادمان مردم در ایران اسلامی هستیم، افزود: راه اندازی قرارگاه پیشرفت و آبادانی از تدابیر ویژه رهبر معظم انقلاب جهت رفع محرومیت در روستاهای کشور است.

 

 

سردار رجبی در این مراسم با تاکید بر اینکه در عرصه شناسایی و محرومیت زدایی اقدامات خوبی در این شهرستان صورت گرفته است، گفت: وظیفه دارم از تمام افرادی که ما را در شناسایی رویکرد فرهنگی و سازندگی این منطقه کمک کرده اند تشکر و قدردانی نمایم.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس بیان داشت: یکی از عوامل توسعه منطقه و رفع محرومیت مشارکت اهالی روستاهای پایلوت برای پیشرفت اقدامات سازندگی است.

 

 

رجبی با اشاره به اینکه مشارکت مردم با قرارگاه برای پیشرفت طرح ها خوب است ، اعلام کرد: کارهای انجام شده خوب است ، اما من راضی نیستم و زمانی راضی می شوم افرادی که مهاجرت کرده اند به روستاهای خود بازگردند.

 

 

این مسئول تاکید کرد: حجم محرومیت در کشور خیلی بالا است و دولت با توجه به محدودیت های مالی نمی تواند به تنهایی کاری انجام دهد و مشارکت مردم در این راستا خیلی موثر است.

 

 

فرمانده قرارگاه شهید شهرامفر کردستان ادامه داد: یک ضلع دیگر پیشرفت منطقه حضور مسئولان و ادارات در کنار مردم جهت انجام پروژه های محرومیت زدایی است.

 

 

رجبی با بیان اینکه پروژه های قرارگاه پیشرفت و سازندگی جدا از برنامه های دولت نیست، اعلام کرد: اولویت مناطق محروم بیشتر از شهرها است و مسئولان باید به این امر بیشتر توجه کنند.

 

 

وی تصریح کرد: میزان مشارکت ادارات شهرستان بیجار در راستای همکاری با قرارگاه جهت رفع محرومیت در شهرستان بیجار قابل قبول نیست و مسئولان باید از ظرفیت های منطقه برای اقتصاد مقاومتی به خوبی استفاده کنند.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس با بیان اینکه عده ای این روزها بعنوان سرباز آمریکا و اسرائیل سعی در گل آلود کردن آب به نفع خود را دارند، یادآور شد: درست است مردم از وضعیت اقتصادی و معیشتی ناراضی هستند، اما اجازه نمی دهند بیگانگان برای آنها تصمیم بگیرند.

 

 

رجب با تاکید بر اینکه مصوبه تنها مختص به هیئت دولت ، مجلس نیست و در مسجد هم می توان مصوبه داشت ، گفت: امروز در محضر شما عزیزان مصوب می شود که اهالی روستاها در کمک و روند توسعه طرح های قرارگاه مشارکت داشته باشند.

 

 

انتهای پیام/انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان درمانگاه شهید خدایی با اعتبار 240 میلیون تومان افتتاح شد.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات