شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

حجم محرومیت در کشور بالا است است/ میزان مشارکت ادارات بیجار قابل قبول نیست

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت امقدس کردستان از بیجار ، فرمانده سپاه بیت المقدس در مراسم یادواره شهدای دهستان سیاه منصور با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه 450 شهید والامقام شهرستان بیجار ، اظهار داشت: با توجه به ارزش های معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمتگزاری یکی از اولویت های کارهای مسئولان است.

 

 

وی با بیان اینکه ما بعنوان سرباز ولایت و نظام به عنوان خادمان مردم در ایران اسلامی هستیم، افزود: راه اندازی قرارگاه پیشرفت و آبادانی از تدابیر ویژه رهبر معظم انقلاب جهت رفع محرومیت در روستاهای کشور است.

 

 

سردار رجبی در این مراسم با تاکید بر اینکه در عرصه شناسایی و محرومیت زدایی اقدامات خوبی در این شهرستان صورت گرفته است، گفت: وظیفه دارم از تمام افرادی که ما را در شناسایی رویکرد فرهنگی و سازندگی این منطقه کمک کرده اند تشکر و قدردانی نمایم.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس بیان داشت: یکی از عوامل توسعه منطقه و رفع محرومیت مشارکت اهالی روستاهای پایلوت برای پیشرفت اقدامات سازندگی است.

 

 

رجبی با اشاره به اینکه مشارکت مردم با قرارگاه برای پیشرفت طرح ها خوب است ، اعلام کرد: کارهای انجام شده خوب است ، اما من راضی نیستم و زمانی راضی می شوم افرادی که مهاجرت کرده اند به روستاهای خود بازگردند.

 

 

این مسئول تاکید کرد: حجم محرومیت در کشور خیلی بالا است و دولت با توجه به محدودیت های مالی نمی تواند به تنهایی کاری انجام دهد و مشارکت مردم در این راستا خیلی موثر است.

 

 

فرمانده قرارگاه شهید شهرامفر کردستان ادامه داد: یک ضلع دیگر پیشرفت منطقه حضور مسئولان و ادارات در کنار مردم جهت انجام پروژه های محرومیت زدایی است.

 

 

رجبی با بیان اینکه پروژه های قرارگاه پیشرفت و سازندگی جدا از برنامه های دولت نیست، اعلام کرد: اولویت مناطق محروم بیشتر از شهرها است و مسئولان باید به این امر بیشتر توجه کنند.

 

 

وی تصریح کرد: میزان مشارکت ادارات شهرستان بیجار در راستای همکاری با قرارگاه جهت رفع محرومیت در شهرستان بیجار قابل قبول نیست و مسئولان باید از ظرفیت های منطقه برای اقتصاد مقاومتی به خوبی استفاده کنند.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس با بیان اینکه عده ای این روزها بعنوان سرباز آمریکا و اسرائیل سعی در گل آلود کردن آب به نفع خود را دارند، یادآور شد: درست است مردم از وضعیت اقتصادی و معیشتی ناراضی هستند، اما اجازه نمی دهند بیگانگان برای آنها تصمیم بگیرند.

 

 

رجب با تاکید بر اینکه مصوبه تنها مختص به هیئت دولت ، مجلس نیست و در مسجد هم می توان مصوبه داشت ، گفت: امروز در محضر شما عزیزان مصوب می شود که اهالی روستاها در کمک و روند توسعه طرح های قرارگاه مشارکت داشته باشند.

 

 

انتهای پیام/انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

یادمان دفاع مقدس

آخرین اخبار