سردار غیب پرور در خمین:

کسانی فاتح و پیروزند که از رهبری الهی تبعیت کنند/انواع تحریم های اقتصادی؛نتیجه فتنه88/باید منتظر فتنه های جدید باشیم؛فتنه های جدیدتر و پر راز و رمزتر

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور با حضور در زادگاه بنیانگذار کبیر انقلاب در مصلای شهر خمین، در اجتماع با شکوه هزاران نفر از مردم این شهر از آحاد و اقشار گوناگون جامعه سخنرانی نمود.

 

 

سردار غیب پرور، خمین را دیار مردمان خوب، مومن و متدین دانست و با گرامی داشت یاد و خاطره هزاران شهید این شهر، گفت: خمین، یک زیارتگاه است که باید قدر مردمانش را دانست.

 

 

وی با گرامیداشت سالگرد عملیات های کربلای 4 و 5 تاکید کرد: ماهیت انقلاب اسلامی، دشمن ستیزی و دشمن شناسی توسط کسانی است که در جبهه انقلاب، سکنا گزیده اند.

 

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به قیام مردمی در انقلاب و پس از آن در دفاع مقدس بیان کرد: عرصه امتحانات، کماکان ادامه دارد چرا که دشمنان قسم خورده انقلاب همواره تمام تلاش خود را برای مقابله با این انقلاب انجام داده و تمام قد ایستاده اند.

 

 

وی در همین خصوص افزود: این دشمنی ازسوی دشمنان و ایستادگی از سوی دوستداران انقلاب؛ جریانی است که از صدر اسلام بوده و ادامه خواهد داشت.

 

 

سردار غیب پرور با طرح این سوال که چه کسانی از فتنه ها بیرون آمده اند، افزود: نمی شود ادعا کرد که در فتنه ها، دوستی ها با پیامبر و ائمه کفایت می کند.

 

 

وی در همین خصوص به ماجرای زبیر که شخصیتی مورد اعتماد رسول خدا بود عنوان کرد: زبیر در جاهای مختلف همراهی اش را با پیامبر نشان دادو ازرسول خدا مدال گرفت اما امام زمانش را درک نکرد.

 

 

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج به مقابله زبیر در جنگ جمل علیه امیرالمومین علیه السلام اشاره نموده و ادامه داد: اگر زبیر، علی (ع) را پیروی می کرد، نام او در تاریخ اسلام در تراز یاران حقیقی ولایت، ثبت می شد.

 

 

وی، امام و رهبر جامعه را میزان و محک جامعه دانسته و گفت: اگر جبهه حق در دفاع مقدس پیروز شد، به دلیل آن بود که همواره نگاهش به حضرت روح الله بود و تمامی شهدا در ولایتمداری سرآمد بودند.

 

 

سردار غیب پرور با اشاره به برگزاری یک انتخابات به طور متوسط در سال، خاطر نشان کرد: چرا عده ای آن گونه به دروغ از تقلب دم زدند، در حالی که در این کشور امامی عادل، پیشوای آن است که همواره امانتدار رای مردم می باشد.

 

 

وی در بخش دیگری از سخنانش، به موضوع امنیت ملی اشاره نموده و گفت: امنیت ملی باید پاسخگوی حفظ جان و مال و آبروی مردم، حافظ تمامیت ارضی و نظام اقتصادی-اجتماعی-فرهنگی و سیاسی کشور و همچنین متضمن استقلال کشور باشد.

 

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به آنکه، فتنه گران، امنیت ملی را در همه حوزه ها به مخاطره انداخته اند، عنوان کرد: فتنه گران به خانواده شهدا که ستون قداست هستند و به مردم متدین اهانت کرده و هجمه آوردند.

 

 

وی به تهدید نظام اقتصادی و سیاسی و اجتماعی کشور نیز توسط فتنه گران اشاره نموده و تاکید کرد: آنها با بی احترامی به رای 40 میلیون ایرانی؛ هزینه های گزافی را روی دست مردم گذاشتند و انواع تحریم های اقتصادی را به این نظام تحمیل کردند.

 

 

سردار غیب پرور با یادآوری حمایت های رییس جمهور آمریکا، صدر اعظم آلمان، نخست وزیر انگلیس، رییس جمهور رژیم منحوس صهیونیستی،تاکید کرد: امریکا و دشمنان انقلاب به کوچکترین چیزی که راضی هستند، اینکه اسلام و قرآن نباشد و در پی تخریب انقلاب به ویژه ولایت به عنوان ستون های انقلاب هستند.

 

 

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج،حمایت های کاذب ایالات متحده و رسانه های صهیونیستی را از فتنه گران یادآور شده و افزود: کار را به جایی رساندند که تمثال نورانی امام(ره) را که جان و تمام وجود ما بود و هست را پاره کردند.

 

 

وی، امام (ره)را محی الدین و مجد الاسلام خوانده و خاطر نشان کرد: امامی که در جماران و با سخنرانی هایشان، باعث کشاندن جوانان به سمت جبهه ها و عامل شکست رژیم بعث عراق شدند، از سوی دیگر در سال 88 از سوی فتنه گران مورد اهانت قرار گرفتند.

 

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین با یادآوری اهانت فتنه گران به ساحت مقدس ابا عبدالله علیه السلام تاکید کرد: فتنه 88 خطرناک ترین فتنه در طول این سالها بوده است و اگر حکم امام عصر، هدایت های رهبری فرزانه و استواری مردمی نبود، اثری از انقلاب اسلامی نمانده بود.

 

 

سردار غیب پرور در همین خصوص افزود: ما با استفاده از بکارگیری توان داخلی و پتانسل های کشورمان،می توانیم روی پای خودمان بایستیم.

 

 

وی با اشاره به انواع فتنه ها تاکید کرد: باید منتظر فتنه های جدید باشیم؛فتنه هایی جدیدتر و پر راز و رمزتر و در این میان، کسانی فاتح و پیروزند که از رهبری الهی تبعیت کنند.

 

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان گفت: باید باورمان شود که شمر بن ذی الجوشن از فرماندهان سپاه امیرالمؤمنین علی علیه السلام در جنگ صفین در میدان جنگ تا شهادت پیش رفت اما بعدها با پیوستن به یاران یزد، وجهه بدی از خود در تاریخ اسلام ثبت نمود، چرا که به امام و رهبر خود اقتدا نکرد.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات