حماسه 9 دی ماه خلق حماسه ماندگار ملت ایران در برابر فتنه‌‌گران بود

نماینده ولی فقیه در سپاه دهگلان

حماسه 9 دی ماه خلق حماسه ماندگار ملت ایران در برابر فتنه‌‌گران بود

حماسه 9دی,بصیرت مردم ایران,ولایت فقیه
نماینده ولی فقیه درسپاه دهگلان حماسه 9 دیماه راخلق حماسه ماندگار ملت ایران اسلامی دربرابر فتنه گران دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از دهگلان، مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی با حضور مردم ومسئولان شهرستان دهگلان در نمازخانه جهاد کشاروزی  برگزارشد.

 

 

 در این مراسم  حجت الاسلام منتشلو مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه دهگلان گفت:  تجلی حماسه تاریخی 9 دی نقطه عطفی درتاریخ انقلاب اسلامی و تجدید بیعت مردم غیور با ولایت فقیه و آرمان های والای انقلاب شکوهمند اسلامی بود.

 

حجت الاسلام منتشلو  این حماسه عظیم را بی‌نظیرترین حرکت مردمی تاریخ انقلاب اسلامی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران دانست وگفت: فصلی جدید از بصیرت، هوشیاری، دشمن‌شناسی و غیرت دینی و انقلابی در صحیفه تاریخ مبارزات مردم مسلمان ایران رقم خورد و روز نهم دی ماه 1388 را به واسطه حرکت عظیم، حیرت‌انگیز و فوق‌العاده مردم، در تاریخ ماندگار کرد.

 

وی در ادامه اظهار داشت: کسانی که در 9 دی سال 88  با ایجاد اغتشاش به خیابانها ریختند در واقع هدفشان براندازی نظام و ولایت فقیه بود  ومردم فهیم ایران اسلامی ثابت کردند که تا آخرین قطره خون خود حافظ نظام و رهبرشان هستند.

 

نماینده ولی فقیه درسپاه دهگلان گفت: در طول دروان انقلاب اسلامی  فتنه و دسیسه های فراوانی وجود داشته که مردم ما با بصیرت و دانایی توتسنتد در مقابل ان ایستاده و بر آن پیروز شوند.

 

 حجت الاسلام  منتشلو با اشاره به وقوع انقلابها در منطقه گفت: نبود رهبری چون ولایت فقیه در راس حکومت انقلابهای به وقوع پیوسته منطقه  انقلابشان بیش ار یکسال تداوم نداشته  است.

 

وی  درادامه گفت:حماسه 9 دی ماه سالروز خلق حماسه ماندگار ملت ایران در برابر فتنه‌‌گران بود و مردم با حضور دشمن‌شکن و غرورآفرین خود در این روز صحنه‌ای را رقم زدند که این جریان جمع شد.

 

حجت‌الاسلام منتشلو گفت: ملت ایران همواره نشان داده‌اند که در تمامی عرصه‌های حساس انقلاب حاضر بوده و آماده هستند که جان خود را برای دفاع و حفظ و حراست از این نظام تقدیم کنند.

 

وی افزود: روز نهم دی ماه روزی‌ است که مردم ما در حمایت از رهبری، ولایت فقیه و مقدسات نظام جمهوری اسلامی ایران به صحنه آمده و شکوهی را ایجاد کردند که دشمنان برای همیشه نسبت به توطئه‌هایی که داشتند مأیوس شدند.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان درمانگاه شهید خدایی با اعتبار 240 میلیون تومان افتتاح شد.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات