نماینده ولی فقیه در سپاه دهگلان

حماسه 9 دی ماه خلق حماسه ماندگار ملت ایران در برابر فتنه‌‌گران بود

حماسه 9دی,بصیرت مردم ایران,ولایت فقیه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از دهگلان، مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی با حضور مردم ومسئولان شهرستان دهگلان در نمازخانه جهاد کشاروزی  برگزارشد.

 

 

 در این مراسم  حجت الاسلام منتشلو مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه دهگلان گفت:  تجلی حماسه تاریخی 9 دی نقطه عطفی درتاریخ انقلاب اسلامی و تجدید بیعت مردم غیور با ولایت فقیه و آرمان های والای انقلاب شکوهمند اسلامی بود.

 

حجت الاسلام منتشلو  این حماسه عظیم را بی‌نظیرترین حرکت مردمی تاریخ انقلاب اسلامی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران دانست وگفت: فصلی جدید از بصیرت، هوشیاری، دشمن‌شناسی و غیرت دینی و انقلابی در صحیفه تاریخ مبارزات مردم مسلمان ایران رقم خورد و روز نهم دی ماه 1388 را به واسطه حرکت عظیم، حیرت‌انگیز و فوق‌العاده مردم، در تاریخ ماندگار کرد.

 

وی در ادامه اظهار داشت: کسانی که در 9 دی سال 88  با ایجاد اغتشاش به خیابانها ریختند در واقع هدفشان براندازی نظام و ولایت فقیه بود  ومردم فهیم ایران اسلامی ثابت کردند که تا آخرین قطره خون خود حافظ نظام و رهبرشان هستند.

 

نماینده ولی فقیه درسپاه دهگلان گفت: در طول دروان انقلاب اسلامی  فتنه و دسیسه های فراوانی وجود داشته که مردم ما با بصیرت و دانایی توتسنتد در مقابل ان ایستاده و بر آن پیروز شوند.

 

 حجت الاسلام  منتشلو با اشاره به وقوع انقلابها در منطقه گفت: نبود رهبری چون ولایت فقیه در راس حکومت انقلابهای به وقوع پیوسته منطقه  انقلابشان بیش ار یکسال تداوم نداشته  است.

 

وی  درادامه گفت:حماسه 9 دی ماه سالروز خلق حماسه ماندگار ملت ایران در برابر فتنه‌‌گران بود و مردم با حضور دشمن‌شکن و غرورآفرین خود در این روز صحنه‌ای را رقم زدند که این جریان جمع شد.

 

حجت‌الاسلام منتشلو گفت: ملت ایران همواره نشان داده‌اند که در تمامی عرصه‌های حساس انقلاب حاضر بوده و آماده هستند که جان خود را برای دفاع و حفظ و حراست از این نظام تقدیم کنند.

 

وی افزود: روز نهم دی ماه روزی‌ است که مردم ما در حمایت از رهبری، ولایت فقیه و مقدسات نظام جمهوری اسلامی ایران به صحنه آمده و شکوهی را ایجاد کردند که دشمنان برای همیشه نسبت به توطئه‌هایی که داشتند مأیوس شدند.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات