شما اینجا هستید

در مراسم گرامیداشت 9 دی بیجار عنوان شد:

روشنگری ولایت فقیه بزرگترین ضربه به فتنه ۸۸ بود/ حماسه با شکوه 9 دی توطئه های ضد انقلاب را خنثی کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان  از بیجار ، صبح امروز همزمان با سراسر کشور مراسم گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی با حضور مردم و مسئولان در حسینیه بیجار برگزار شد.

 

فرمانده سپاه بیجار در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و حماسه ماندگار مردم در ۹ در سال ۸۸،اظهار داشت : ۹ دی سال ۸۸ ملت ایران با حضور خودجوش خود برگ زرینی بر افتخارات کشور افزودند.

 

 

وی با بیان اینکه فتنه گران در طول هشت ماه از ۱۴۰ دستور برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده کردند،گفت:روشنگری رهبر معظم انقلاب تمامی دسیسه های دشمنان داخلی و خارجی نظام را در طول ایام فتنه نقش بر آب کرد.

 

عسکری با تاکید بر اینکه فتنه گران بزرگترین ضربه را از رهبر معظم انقلاب خوردند،بیان داشت:اصلی ترین پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضور ولایت فقیه است.

 

 

وی ادامه داد:اوج خیانت فتنه گران در هتک حرمت به مقدسات مردم در عاشورای ۸۸ بود که موجب به جوش آمدن خون مردم ولایت مدار ایران اسلامی شد.

 

فرمانده سپاه بیجار خاطر نشان کرد:حرکت جلوتر مردم از خواص در تاریخ ۹ دی موجب خلق حماسه ماندگار شد که رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان یوم الله نام برده است.

 

عسکری در پایان یادآور شد:بصیرت و تبعیت از ولایت فقیه و حضور به موقع سه عامل اصلی نابودی فتنه در سال ۸۸ شد.

 

سید محمد حائری زاده از اساتید حوزه علمیه قم دیگر سخنران این مراسم بود، وی با گرامیداشت سالروز حماسه مردمی 9 دی ، گفت: مشکل اصلی استکبار این است که نمی داند این مملکت صاحب دارد.

 

وی با بیان اینکه مردم صاحب اصلی این انقلاب هستند، بیان داشت: حماسه با شکوه 9 دی توطئه های ضد انقلاب را خنثی کرد.

 

استادحوزه علمیه قم ادامه داد: ارتباط با خدا، ارتباط با ولی خدا ، ارتباط با مخلوقات و ارتباط با خود موجب اتحاد و یگپارچگی مردم است.

 

حجت الاسلام حائری زاده تاکید کرد: 8 ماه فتنه سلطنت طلبان،منافقان و معارضان نظام با حمایت استکبار جهانی به میدان آمدند تا در یک کودتا به انقلاب آسیب بزنند.

 

وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی با شعار نه شرقی و نه غربی و قبول اصل ولایت فقیه در برابر تمامی توطئه دشمنان داخلی و خارجی نظام ایستادگی می کنند.

 

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

یادمان دفاع مقدس

آخرین اخبار