شما اینجا هستید

۹ دی روز معرفت، بصیرت و مجاهدت سیاسی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، نماینده ولی فقیه در کردستان صبح امروز در مراسم باشگوه گرامیداشت سالروز حماسه "9 دی" که در سالن آزادی این شهر برگزار شد، اظهار داشت: نهم دی  روز بصیرت و بیعت امت با امامت و ولایت است .

 

 

وی  افزود:دشمن در فتنه سال 88، همانند سایر توطئه های خود در صدد ساقط کردن نظام بود اما حضور آگاهانه و به موقع مردم در صحنه موجب شد دشمنان داخلی و خارجی در نقشه های خود ناکام بمانند.

 

 

آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: حضور با بصیرت مردم در حماسه 9 دی برای دفاع از آرمان های انقلاب، بیش از پیش برقدرت نظام و عزت رهبری افزود و بار دیگر به جهانیان ثابت کرد ملت ایران در هر شرایطی آماده دفاع از دستاوردهای خود است.

 

 

وی با بیان اینکه فتنه سال 88 نتیجه سال ها برنامه ریزی دشمنان بود، اضافه کرد: دشمنان با سوء استفاده از برخی افراد ناآگاه داخلی در صدد بر آمدند تا با  برنامه ها و توطئه های خود زمینه براندازی و ساقط کردن نظام را  پیاده کنند.

 

 

وی افزود: آشکار شدن دشمنی های خارجی ها، خطر نفوذ بیگانگان و جریانات ضد انقلاب در رده های مختلف کشوری از جمله دستاوردهای حماسه 9 دی است .

 

 

وی با  بیان اینکه از ابتدای انقلاب فتنه‌های بسیاری از سوی دشمن به‌وجود آمد که ایران اسلامی آنها را با درایت مقام معظم رهبری خنثی کرد،افزود: مشکل دشمنان تنها ایران نیست بلکه مشکل اصلی آنها اسلام و مسلمانان هستند که در راستای نابودی اسلام دسیسه‌های بسیاری را پیش گرفته اند.

 

 

 

آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه تمام گروهک‌های معاند همراه سران فتنه 88 بودند، عنوان کرد: تحریم‌ها یکی دیگر از آثار فتنه بوده که هنوز گریبانگیر مردم است اما باید مسئولان و مردم از تولید داخلی حمایت کنند.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

یادمان دفاع مقدس

آخرین اخبار