شما اینجا هستید

بیانیه دفتر بسیج جامعه زنان بیجار؛

حضور مردم در 9 دی سال 88 فتنه آشوب گران را خنثی کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، از بیجار ، دفتر بسیج جامعه زنان بیجار به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه تاریخی 9 دی بیانیه ای صادر نمود.

 

 

در این بیانیه آمده است:

 

 

حماسه بی نظیر ملت هشیار و با بصیرت ایران در نهم دی ماه 1388 برگ زرینی در تاریخ کشورو روزی است که مردم با حضور با شکوه خود در راهپیمایی عظیم نشان دادند که توطئه های استکبار جهانی نخواهد توانست حرکت آنان را در ادامه راه شهدا لحظه ای متوقف کند.

 

 

حضور پرشور مردم دراین روز تمام فتنه ها و آشوب های دشمنان کینه توز را خنثی کرد و سدی بزرگ در مقابل بحران آفرینان و آتش افروزان ساخت که مسلما به عنوان برگی دیگر در تاریخ کشورمان ماندگار شد.

 

 

آری 9 دی که به فرموده مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) روز تجلی قدرت خدا و حرکت ماندگار در تاریخ انقلاب است، این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است.

 

 

ملت همیشه در صحنه ایران در 9 دی ماه 1388 با رسوا کردن فتنه و فتنه گران به همه جهانیان ثابت کردند که تا آخرین نفس از ولایت و ارزش های انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد و اجازه نخواهند داد نوکران استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکا ذره ای به مقدسات آنان خدشه وارد نمایند. و به تمام جهانیان اعلام نمودند که از صراط مستقیم انقلاب اسلامی ذره ای منحرف نخواهند شد و یک بار دیگر قهر انقلابی خود را در برابر توطئههای جبهه باطل به نمایش گذاشتند و ناامیدی را در قلب سیاه سران استکبار کاشتند.

 

 

بسیج خواهران ناحیه بیجار، ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و به یاد ماندنی مصمم تر از همیشه با ادامه راه خود که همان دفاع از ولایت ،انقلاب و آرمان های متعالی آن است با افزایش بصیرت و آگاهی خود در 9 دی هر سال با حضور خود بیعت خود را با ولی امر مسلمین جهان تجدید میثاق نموده تا تاریخ نیز این روز را به تکرار سالها باز خوانی کند.

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

یادمان دفاع مقدس

آخرین اخبار