انتخاب قدس به عنوان پایتخت اسرائیل زمینه سازانهدام رژیم صهیونیستی است

امام جمعه دهگلان:

انتخاب قدس به عنوان پایتخت اسرائیل زمینه سازانهدام رژیم صهیونیستی است

انتخاب قدس به عنوان پایتخت اسرائیل,رژیم صهیونیستی,اتحاد مسلمین
امام جمعه دهگلان گفت: اقدام رئیس جهمور امریکا درانتخاب قدس به عنوان پایتخت اسرئیل زمینه نابودی رژیم اسرائیل را به دنبال دارد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از دهگلان، ماموستا محمدی امام جمعه دهگلان درخطبه های نماز جمعه ظهر امروز درمسجد جامع این شهر با اشاره به انتخاب بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل از سوی رئیس جمهور امریکا آن را اقدامی نابخردانه دانست و گفت: این اقدام بدون شک زمینه  نابودی رژیم منحوس و جعلی صهیونسیت را به دنبال خواهد داشت.

 

ماموستا محمدی گفت: امریکا و صهیونیست باید بدانندکه مسلمانان دست از قلبه اولشان که قدس است نخواهند کشید و بنا به پیش بینی رهبر معظم انقلاب  به زودی روز تاریک یهودیان صهیونست را خواهیم دید.

 

 

 امام جمعه دهگلان در ادامه گفت: مسلمانان دنیا با اتحاد و یکپارچگی بر غاصبان بیت المقدس غالب خواهند شد و قدس را به عنوان پایتخت دوم جهان اسلام  در خواهند آورد و بیرق اسلام به اذن خداوند در این شهر مقدس به اهتزار درخواهد آمد.

 

وی درادامه گفت: رئیس جمهور امریکا تنها با این حرکتش زمینه انهدام  واضمحلال رژیم اسرائیل  را فراهم میکند.

 

ماموستا محمدی در ادامه با اشاره به فضایل حضرت ابویکر از خلفای راشدین گفت: در میان مردان حضرت ابوبکر (رض)  و درمیان جوانان حضرت علی (ع)  اولین کسانی بودند به پیامبر (ص) ایمان آوردند .

 

 امام جمعه دهگلان با اشاره به پرداخت نشدن خسارت بیمه کشاورزان گفت: بنا به گفته مسئولین بیمه مقرر و مصوب شده که بیمه خسارت در دو نوبت به کشاورزان پرداخت شود.

 

 وی افزود: اگر کشاورزی بخواهد محصولش را بیمه کند و تا زمانی خسارت سنوات قبل را دریافت نکرده می تواند برای پرداخت بهای بیمه محصولش از خسارات سنوات قبل استفاده کند و به حساب صندوق در ازای بیمه محصولش پول پرداخت نکند.

 

 ماموستا محمدی ضمن هشدار به سودا گران و توزیع کنندگان مواد مخدر در دهگلان گفت: این شهرستان عرصه جولان آنان نیست و با آنان به شدت برخورد خواهد شد.

 

 امام جمعه دهگلان ضمن تشکر و قدردانی از فرمانده و نیروهای خدوم نیروی انتظامی از فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خواست که با سوداگران به شدت برخورد کنند و مانع فعالیت آنان در شهرستان شوند.

 

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات