ویزیت تخصصی رایگان 300 بیمار نیازمند سنندجی در بیمارستان تک تخصصی چشم پزشکی

ویزیت تخصصی رایگان 300 بیمار نیازمند سنندجی در بیمارستان تک تخصصی چشم پزشکی

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان گفت: 300 نفر از بیماران مناطق محروم در بیمارستان تک تخصصی چشم پزشکی سنندج مورد ویزیت و معالجه قرار می گیرند.

 به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سرگرد قاسم کاوه مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان  اظهار کرد: بیمارستان تک تخصصی چشم پزشکی شهدای مدافع حرم به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان توحید سنندج با ارائه ی خدمات تخصصی چشم پزشکی به مردم محروم منطقه در حال برپایی است.

 

 

وی افزود: خدمت به مردم در مناطق محروم از اهدافی است که بسیج جامعه پزشکی با افتخار در این حوزه گامهای مؤثر و ارزشمندی برداشته و منشأ خدمات دهی به مردم بوده است.

 

 

وی با بیان اینکه امروز 300 نفر از بیماران نیازمند ویزیت خواهند شد گفت: این اقدام در راستای خدمت‌رسانی و حمایت از بیماران نیازمند مناطق محروم هم‌چنین ارتقای سلامت جامعه انجام می‌شود.

 

 

کاوه تصریح کرد: بر همین اساس پس از ویزیت بیماران تیمی متشکل از متخصصان چشم پزشکی استان بیماران نیازمند را تحت عمل جراحی چشم قرار می‌دهند.

 

 

لازم به ذکر است کلیه هزینه های جراحی این افراد به صورت کاملاً رایگان انجام شده است

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات