پیشرفت‌های چشمگیری در تجهیزات دفاعی داشته‌ایم؛ دشمن مجبور به ‌عقب‌نشینی شد

فرمانده کل سپاه:

پیشرفت‌های چشمگیری در تجهیزات دفاعی داشته‌ایم؛ دشمن مجبور به ‌عقب‌نشینی شد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روند افزایش توان و قدرت نیرو‌های مختلف سپاه را توقف ناپذیر دانست.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری بعد از ظهر امروز در آئین الحاق هواپیما‌های بال ثابت و دوزیست آب‌نشین به نیروی دریایی سپاه که در بندرعباس برگزار شد، اظهار داشت: روند بالا بردن توان نیروی دریایی و دیگر نیرو‌های سپاه توقف‌ناپذیر است و الحاق این پرنده‌های آب‌نشین به نیروی دریای سپاه در همین راستا است.

 

 

وی ادامه داد: اگر بخواهیم در کشوری امن، آزاد، مستقل، آرام و پیشرفته زندگی کنیم، باید قدرتمند باشیم و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران برای این کشور اقتدار را به همراه داشته است.

 

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: قدرت‌های سلطه‌طلب جهان هنوز هم از آرمان‌ها و رویاهایشان دست برنداشته‌اند و مدام در حال توطئه، فتنه‌انگیزی و برنامه‌ریزی علیه جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

 

سرلشکر جعفری تصریح کرد: ‌باید در برابر این توطئه‌ها هوشیار باشیم و اکنون با تکیه بر توان داخلی توانسته‌ایم قدرت بازدارندگی را در کشورمان ایجاد و دشمن را به شکست و عقب‌نشینی وادار کنیم.

 

 

وی خاطرنشان کرد: توان نیروهای مختلف سپاه پاسداران اعم از دریایی، زمینی و هوافضا روز به روز در حال افزایش است و با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی توانسته‌ایم پیشرفت‌های چشمگیری در عرصه تجهیزات دفاعی داشته باشیم.

 

 

به گزارش تسنیم، چهار فروند هواپیما‌ی بال ثابت و دوزیست آب نشین به توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بندرعباس ملحق شد.

 

 

این هواپیما‌ها از جمله هواپیما‌های دو موتوره سری LA-8، با قابلیت‌های گوناگون گشت و شناسایی، پشتیبانی، امداد و نجات، آتشنشانی و ترابری دریایی است.

 

 

توانمندی فرود در آب، حرکت درآب مانند شناور تندرو و انجام تمام عملیات‌های پروازی در ارتفاع‌های گوناگون از دیگر قابلیت‌های این هواپیماهاست.

 

 

این هواپیماها به علت بهره‌مندی از این قابلیت، به پرندگان دو زیست و آب‌نشین مشهور هستند.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات