پیام تسلیت سردار غیب پرور در پی وقوع حادثه برای اتوبوس دانش آموزان استان البرز

پیام تسلیت سردار غیب پرور در پی وقوع حادثه برای اتوبوس دانش آموزان استان البرز

در پی وقوع سانحه رانندگی برای اتوبوس حامل دانش آموزان استان البرز و درگذشت دو تن از دانش آموزان و دو نفر از مربیان آن‌ها سردار غیب پرور پیام تسلیتی صادر کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، در پی وقوع سانحه رانندگی برای اتوبوس حامل دانش آموزان استان البرز و درگذشت دو تن از دانش آموزان و دو نفر از مربیان آن‌ها سردار غیب پرور پیام تسلیتی صادر کرد.

 

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اِنّا لله و اِنّا اِلیه راجِعُون

 

خبر تأسف‌بار سانحه اتوبوس حامل دانش آموزان نظر آباد البرز که موجب درگذشت دو نفر از دانش آموزان و دونفر ازمربیان و جراحت جمعی از عزیزان دانش‌آموز گردید، قلوب آحاد ملت ایران را جریحه دار و متاثر ساخته و باعث حزن و اندوه عمیق گردید.

 

اینجانب ضمن عرض تسلیت مصیبت وارده به بازماندگان، از خدای متعال همجواری با شهیدان والامقام و صبر وشکیبایی برای خانواده‌ی معزز آن‌ها را مسألت می‌نمایم و از مسؤلان امر می‌خواهم با اهتمام جدی برای درمان مجروحان این حادثه از هیچ تلاشی دریغ نورزند.

 

سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات