شما اینجا هستید

به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت ؛

مسجد روستای زنگ آباد قروه به همت بسیج سازندگی به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از قروه، سعید شعبانی فرمانده سپاه قروه در مراسم بهره برداری از این مسجد اظهار داشت: تشکیل بسیج مستضعفین از برکات و الطاف الهی برای انقلاب اسلامی ایران بود زیرا بسیج از ابتدای شکل گیری در همه عرصه ها حضور پیدا کرده و با ایفای نقش اول در صحنه های سخت، از انقلاب اسلامی مراقبت کرده است.

وی افزود: سپاه پاسداران در مقابله با این تهاجم نرم نقش و وظیفه خطیری برعهده دارد و بر اساس فرمایشات امام راحل سپاه از بطن مردم و جامعه بوده و در تمام عرصه ها حضوری موفق دارد.

به گفته وی هم اکنون شاهد پیشرفت این نیروی مردمی در تمامی عرصه ها هستیم و هر جایی که سپاه و بسیج وارد عرصه شده اند کارها سریع و مطلوب انجام شده است.

سرهنگ شعبانی گفت: از سال 93 تا 96 به همت سپاه پاسداران 70 طرح محرومیت زدایی و مردم یاری و 14 باب مسجد در روستاهای دوردست و کم برخوردار با اعتبار پنج میلیارد و 900 میلیون ریال از محل اعتبارات محرومیت زدایی ، مردم و سپاه احداث شده است.

وی گفت: مسجد روستای زنگ آباد با مساحت 150 متر مربع با اعتبار 700 میلیون ریال احداث شده است و برای ساخت این مسجد 50 درصد از کمک های مردمی و 50 درصد از اعتبارات طرح های محرومیت زدایی سپاه هزینه شده است.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

اعلانات و تبلیغات

یادداشت و مقاله

با ولایت

رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: تصویرسازی غلط و منفی و ناامیدکننده از اوضاع ایران مهم‌ترین دستور کار امروز دشمن است.

آمار بازدید

گوگل آنالیز