دیدار دانش آموزان بسیجی مریوان با فرمانده سپاه و امام جمعه مریوان

به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛

دیدار دانش آموزان بسیجی مریوان با فرمانده سپاه و امام جمعه مریوان

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزان بسیجی دبیرستان های مریوان با فرمانده سپاه، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در سپاه مریوان دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از مریوان، به مناسبت هفته بسیج، دانش آموزان بسیجی دبیرستان های مریوان با فرمانده سپاه، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در سپاه مریوان در سالن جلسات فرماندهی سپاه شهرستان مریوان دیدار کردند.

 

 

در این دیدار فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مریوان با تبریک میلاد پرخیرو برکت رسول اکرم (ص) که توام با هفته بسیج است گفت: خدماتی که سپاه در سطح شهرستان در خصوص آموزش و پرورش و کمک هایی که به عنوان یار و مددکار مجموعه ارزشمند و زحمتکش آموزش و پرورش انجام می دهد در این راستا است که کمک حال باشیم و باری از دوش این مجموعه برداریم.

 

 

سرهنگ سلیمی افزود: اگر نزدیک به چهار دهه از عمر انقلاب می گذرد هنوز دشمنان نمی توانند از ایجاد فتنه به نفع خود استفاده کنند به علت بسیجی بودن مردم ایران است.

 

 

فرمانده سپاه مریوان خطاب به دانش آموزان بسیجی گفت: اگر می خواهید در آینده به این مملکت خدمت کنید اولویت شما علم و پیشرفت در مقاطع علمی و اخلاق و تدین شما است.

 

 

در این نشست مدیر آموزش پرورش مریوان از زحمات سپاه مریوان در تعمیر و بازسازی مدارس روستاهای محروم شهرستان و اهدای لوازم التحریر رایگان به دانش آموزان بی بضاعت این روستاها تقدیر و تشکر نمود.

 

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات