بیست وپنجمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی برگزار شد

بیست وپنجمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی برگزار شد

بیست وپنجمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی در سومين روز از هفته مبارك بسيج در سنندج برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، در سومين روز از هفته مبارك بسيج مرحله استاني مسابقات قرآن كريم بسيجيان  در دو بخش ویژه خواهران وبرادران در مهديه بزرگ سنندج برگزار شد.

 

 

سرهنگ پاسدار محمد مهدي جعفري مسئول معاونت تعليم و تربيت سپاه بيت المقدس در اين خصوص عنوان كرد : در اين مرحله تعداد هفتاد نفر از بسيجيان فعال در رشته هاي مختلف قرآني به رقابت پرداختند و نفرات برتر در مسابقات سراسري كه بهمن ماه امسال  در تهران برگزار مي شود شركت خواهند نمود.

 

 

وي  حضور هيات داوران اين دوره را  نقطه قوت آن معرفي نمود و گفت:  استاد فريد عزت پور قاري و مدرس مبرز قرآن و استاد اسماعيل تمهيدي حافظ كل قرآن و از مفاخر قرآني استان عهده دار داوري اين مسابقات بودند.

 

 

جعفری هدف از برگزاری این مسابقات را رشد و ترویج فرهنگ قرآنی ،ایجاد فضای معنوی در بین بسیجیان و انس بیشتر با قرآن بیان کرد.

 

 

  در پایان این دوره از مسابقات به نفرات اول تا سوم  لوح تقدير و هداياي نقدي اهدا شد.

 

 

 

انتهای پیام /7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات