شما اینجا هستید

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه:

وجود روحیه بسیجی و تفکر بسیجی سرنگونی داعش را رقم زد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از قروه، سعید شعبانی در مراسم گرامیداشت هفته بسیج که در مسجد مهدیه قروه برگزار شد، با تبریک سرنگونی گروهک تروریستی و تکفیری داعش اظهار داشت: پس از گذشت 3 دهه از دوران پرافتخار دفاع مقدس یاکبار دیگر در دفاع از اسلام و مسلمین و در دفاع از حرم اهل بیت (ع) جوانان این مرز و بوم نقش خود را ایفا نمودند و در برابر دشمنان ایستادند و با فداکردن جان خود گروهک تکفیری داعش را سرنگون کردند.

 

 

وی افزود: بسیاری چنین تصور می کردند که با پایان یافتن جنگ تحمیلی دیگر زمینه رشادت ها و فداکاری ها نیز وجود نخواهد داشت در حالی که با نابودی داعش رزمندگان اسلام یکبار دیگر صحنه هایی زیبا از رشادت و فداکاری را به تصویر کشیدند.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه خاطر نشان کرد: این موجبات خرسندی است که نابودی داعش مصادف شده است با آغاز ماه مبارک ربیع الاول و آغاز هفته بسیج.

 

 

وی ادامه داد: بدون شک نخستین عامل نابودی داعش اطاعت محض از ولایت فقیه و اطاعت از رهبر معظم انقلاب اسلامی بود که تفکر بسیجی و روحیه بسیجی خود را نشان داد.

 

 

شعبانی ادامه داد: این روحیه بسیجی است که توسط مدافعان حرم، رزمندگان تیپ فاطمیون، تیپ زینبیون ، مردمان بسیجی عراق و سوریه و رزمندگان سپاه پاسداران رقم می خورد و دشمنان اسلام را نابود می سازد.

 

 

به گفته وی روحیه بسیجی رزمندگان اسلام باعث شد تا پیروزی های شکوهمند مدافعان حرم رقم بخورد و شاهد موفقیت در عرصه سیاسی و نظامی در عراق و سوریه باشیم.

 

 

فرمانده سپاه قروه با تاکید بر لزوم بررسی لایه های مختلف بسیج افزود: عده ای چنین می اندیشیدند که با پایان جنگ تحمیلی باید بسیج و سپاه نیز برچیده شوند در حالی که با درایت و هوشمندی امام خمینی (ره) و با حمایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی این شجره طیبه توانست موفقیت های کلان علمی، آموزشی، فرهنگی، سیاسی و نظامی را کسب نماید و به دیگر نقاط جهان نیز نفوذ کند.

 

 

وی گفت: امروز تفکر بسیج مرزهای جغرافیایی را پشت سر گذاشته است و در دیگر کشورها با الگو برداری از این تفکر در برابر ظلم و ستم ایستادگی می کنند.

 

 

شعبانی ادامه داد: امام خمینی (ره) دارای نگاهی زرف اندیش بودند که با دستور تشکیل بسیج زمینه ایستادگی در برابر استکبار را ایجاد نمودند.

 

 

وی با تاکید بر اینکه امروز باید مسئولین نیز با تفکر بسیجی و با اقدام و عمل انقلابی قدم بردارند گفت: این روحیه بسیجی و تفکر بسیجی است که امروز جامعه به آن نیازمند است و باید مسئولین با این تفکر قدم بردارند.

 

 

فرمانده سپاه قروه تصریح کرد: بسیج تجلی وحدت و یکپارچگی آحاد مسلمانان است و و ایستادن در برابر دشمنان با وحدت کلمه را در پی دارد.

 

 

وی با بیان اینکه تفکر بسیجی بسیاری از آسیب های اجتماعی را از بین خواهد برد افزود: بسیاری از افراد متاسفانه به تفکر بسیجی اعتقادی ندارند در حالی که با استفاده از فرهنگ بسیج و با استفاده از تفکر بسیج می توان بر بسیاری از مشکلات غلبه کرد.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

اعلانات و تبلیغات

یادداشت و مقاله

با ولایت

رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: تصویرسازی غلط و منفی و ناامیدکننده از اوضاع ایران مهم‌ترین دستور کار امروز دشمن است.

آمار بازدید

گوگل آنالیز