در دومین روز از هفته بسیج

مدرسه روستای میهم قروه به همت بسیج سازندگی بازسازی شد + تصاویر

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از قروه، پیش از ظهر امروز و در دومین روز از هفته مبارک بسیج دبیرستان باباطاهر در روستای میهم سفلی به همت بسیج سازندگی مرمت و بازسازی شد.

 

 

سرهنگ سعید شعبانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه در مراسم بهره برداری از این مدرسه اظهار داشت: بسیج سازندگی سپاه قروه  در راستای محرومیت زدایی 9 مدرسه در روستاهای سرقل، مالوجه ، قاملو، کنگره، ویهج، میهم سفلی، آقبلاغ، سنگین آباد و شهر دلبران را با اعتباری بالغ بر 900 میلیون ریال مرمت و بازسازی کرده است.

 

 

وی با بیان اینکه این مرمت و نوسازی در قالب ایزوگام ، آسفالت حیاط ، حصارکشی و دیوارکشی ، نقاشی و زیباسازی مدارس انجام شده است، افزود: این مدارس به صورت همیاری با مردم روستا و از طریق مشارکت آموزش و پرورش بازسازی شده اند.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه با اشاره به دیگر اقدامات سپاه پاسداران در راستای محرومیت زدایی، خاطر نشان کرد: با آغاز سالتحصیلی جدید و در راستای برنامه های محرومیت زدایی و مردم یاری بیش از 850 بسته لوازم التحریر توسط سپاه پاسداران هر یک به ارزش یک میلیون ریال برای توزیع بین دانش آموزان کم بضاعت و بی بضاعت اماده شد که آن را توسط حوزه های بسیج سطح شهرستان بین دانش اموزان نیازمند توزیع نمودیم.

 

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات