در گرامیداشت دومین روز از هفته بسیج

یک باب خانه عالم در روستای قاملو قروه به بهره برداری رسید + تصاویر

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از قروه، امروز و در دومین روز از هفته بسیج به همت جهادگران بسیج سازندگی یک باب خانه عالم در روستای قاملو از توابع شهرستان قروه به بهره برداری رسید.

 

 

در این برنامه سرهنگ سعید شعبانی با اشاره به اجرای بیش از 70 پروزه محرومیت زدایی از سوی سپاه پاسداران شهرستان قروه گفت: این خانه عالم به مساحت 90 متر مربع با اعتباری بالغ بر 320 میلیون ریال به بهره برداری رسیده است که از این میزان 160 میلیون ریال ازسوی سپاه پاسداران تامین شده است . 160 میلیون ریال دیگر نیز توسط مردم روستا هزینه شده است.

 

 

وی افزود:  از 70 طرح محرومیت زدایی 12 طرح خانه عالم با اعتبار یک میلیارد و 920 میلیون ریال از اعتبارات محرومیت زدایی در روستاهای دور افتاده شهرستان قروه هزینه شده است.

 

 

شعبانی زیرسازی سه راه روستایی، احداث 6 طرح آبرسانی، پل ارتباطی بین روستایی، مرمت حوزه علمیه، تکمیل چهار استاد سرا، و مرمت 9مدرسه در سطح شهر و روستاها با اعتبار 11 میلیارد و 940 میلیون ریالی را از دیگر اقدامات سپاه شهرستان قروه اعلام کرد.

 

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات