شما اینجا هستید

به همت سپاه مریوان؛

دومین محموله 57 تنی اقلام کمکی به مناطق زلزله‌ زده کرمانشاه ارسال شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از مریوان، سرهنگ شکیبا سلیمی فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مریوان ضمن تسلیت به مناسبت جان باختن تعدادی از هموطنان در زلزله غرب کشور و استان کرمانشاه و ابراز همدردی با بازماندگان این حادثه اظهارداشت: سپاه و بسیج در دقایق اولیه با بسیج مردمی با ساماندهی نیروها و پرسنل و همچنین بسیج شهرستان در محموله 27  تنی شامل کمک های مردمی و سپاه به استان کرمانشاه اعزام شد و در روز چهار شنبه نیز بزرگترین محموله شامل 93 قلم از اقلام مورد نیاز از جمله پتو، چادر، لباس گرم، آب معدنی، بالش، ظرف، لوازم بهداشتی، مای بی بی و ...  که بیش از 30 تن وزن داشت به همراه کمک های مردمی روستای نژمار راهی کرمانشاه و مناطق زلزله زده شد.

 

سلیمی با بیان اینکه سپاه مریوان از همه مردم این شهرستان بخاطر همدردی و ارسال کمک های خود به مردم زلزله زده کرمانشاه تلاش کردند تشکر و قدردانی کرد . وی حماسه و عشق مریوانی ها و کردستانی ها به هموطنان خود را مایه افتخار دانست. 

 

سرهنگ سلیمی افزود: پیر و جوان، زن و مرد در مریوان خود جوش خواستار کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه شدند و کمک های خود را به انواع مختلف با خودروی شخصی به کرمانشاه ارسال می کردند.

 

 

وی تصریح کرد: سپاه نیز پا به پای مردم با جمع آوری کمک های مردمی و ساماندهی با همراهی اهالی روستاها و حمایت سپاه محموله های خود را به دست مردم زلزله زده می رساندند.

 

گفتنی است روز گذشته نیز سپاه با همکاری اهالی روستاهای وله ژیر، کال علیا، سیاناو، کلکه جان، سردوش، ریخلان، اسکول و کانی سانان کمک های مردمی جمع آوری شده شامل آب معدنی، پتوی نو، وسایل گرمایشی، چادر، انواع کنسرو، خشکبار و لوازم بهداشتی توسط 13 خودرو شخصی اهالی روستا و با همراهی، هماهنگی و مجوز رسمی سپاه مریوان و سنندج به محل حادثه ارسال شد.

 

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار