شما اینجا هستید

سردار فلاح در مراسم تودیع و معارفه سپاه سقز:

سپاه باید در منطقه مثل خورشید بدرخشد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز، سرهنگ صفاری در ابتدای این مراسم به تشریح گزارش عملکرد های سپاه سقز پرداخت و گفت: شهرستان سقز در مسیر پیشرفت و آبادانی دارای شرایط خاص و ویژه ای قرار دارد که سپاه این شهرستان هم سعی بر آن داشته که در تمامی اقدامات آبادانی و محرومیت زدایی سهیم باشد.

 

 

صفاری ادامه داد و گفت: با توجه به تردد های زیاد مسافران در این شهرستان و اعزام زائران سراسر کشور به سرزمین نور واقع در شمال غرب ایران اسلامی، سپاه سقز اقدام به احداث زائر سرایی با حجم پذیرش کاروان های راهیان نور کرده است که در موارد بحرانی توانایی مدیریت بحران را هم دارد.

 

 

یعقوب صفاری به ارج نهادن به مقام شامخ شهدا پرداخت و افزود: شهدا و خانواده در سقز از ارزش های والای این شهرستان محسوب می شوند که از نظر مردم نیز در جایگاه ویژه ای قرار دارند.

 

 

وی ادامه داد: سپاه سقز با همکاری مسئولان شهری مکانی را برای احداث یادمان شهدای گمنام این شهرستان در نظر گرفته است که در آینده ای نزدیک کارهای عمرانی آن انجام خواهد گرفت تا جایگاه والای شهدا در این شهرستان بیش از پیش روشن تر و نمایان شود.

 

 

سردار حمزه فلاح جانشین سپاه بیت المقدس استان کردستان نیز در این جلسه نکاتی را بیان کرد و گفت: ما باید شهدا را الگوی زندگی خود کنیم. شهدا، جانبازان و رزمندگان ما در طول 8 سال دفاع مقدس بر پایه اعتقاد استوار بوده و تا پای شهادت جنگیدند و اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور عزیزمان ایران را تصرف کنند.

 

 

سردار فلاح افزود: اعتقاد را پایه و اساس کار خود کنید و آمادگی اعتقادی و معنویت خود را تقویت کرده و مبنای کار خود قرار دهید.

 

 

جانشین سپاه بیت المقدس به امورات رزم در منطقه پرداخت و تشریح کرد: فرماندهان در امورات رزم نظارت مستمر و هدفمند داشته و نقاط ضعف و  قوت را دقیق بررسی و پیگیری کنند چرا که سپاه باید در منطقه مثل خورشید بدرخشد.

 

 

در پایان مراسم از زحمات سرهنگ دوم پاسدار سعید قربانی تقدیر و سرهنگ پاسدار امیر احمدی به عنوان جانشین سپاه سقز منصوب گردید.

 

 

***

 

 

انتهای خبر/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

اعلانات و تبلیغات

یادداشت و مقاله

با ولایت

رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: تصویرسازی غلط و منفی و ناامیدکننده از اوضاع ایران مهم‌ترین دستور کار امروز دشمن است.

آمار بازدید

گوگل آنالیز