همایش ایمنی از دیدگاه اسلام در مریوان برگزار شد

به مناسبت هفته ایمنی در سپاه؛

همایش ایمنی از دیدگاه اسلام در مریوان برگزار شد

صبح امروز به مناسبت هفته ایمنی همایشی تحت عنوان ایمنی از دیدگاه اسلام با حضور فرمانده سپاه مریوان و پرسنل این سپاه در حسینیه ثارالله سپاه مریوان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از مریوان، صبح امروز به مناسبت هفته ایمنی همایشی تحت عنوان ایمنی از دیدگاه اسلام  با حضور فرمانده سپاه مریوان و پرسنل این سپاه به همت واحد ایمنی و اقدامات تأمینی سپاه مریوان در حسینیه ثارالله سپاه شهرستان برگزار شد.  

 

 

در این مراسم فرمانده سپاه شهرستان مریوان سرهنگ پاسدار شکیبا سلیمی با تشریح ایمنی در سپاه نیروی انسانی و تجهیزات و امکانات را دو مقوله مهم در ایمنی برشمرد.

 

 

وی افزود: نیروی انسانی متدین، بااعتقاد و انگیزه از مهمترین سرمایه سپاه است که به عنوان یک اصل اساسی باید مورد توجه جدی قرار داد.

 

 

فرمانده سپاه مریوان آموزش نیروی انسانی متناسب با مأموریت و محیط کار، تجربه در عرصه های مختلف و تعهد را از واجبات برشمرد و بر اهمیت آن تأکید کرد.

 

  

در ادامه حجت الاسلام بهرام آبادی کارشناس مذهبی در سپاه مریوان، به تشریح اهمیت ایمنی در اسلام و رهنمودهای مقام معظم رهبری پرداخت.

 

 

بهرام آبادی افزود: امنیت روانی هر انسانی قبل از هرچیز در محیط کار از اهمیت بالای برخوردار بوده که گاهی ممکن است با تهدید و ارعاب از بین برود بنابراین توجه به این مقوله امری ضروری است.

انتهای پیام/3304

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات