شما اینجا هستید

هشت سال دفاع مقدس سندی تاریخی برای «پیروزی خون بر شمشیر»

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا با حضور سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین رجبی فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر، آشناگر سرپرست استانداری کردستان و فرماندهان نظامی و انتظامی استان و خانواده معظم شهدای در گلزار بهشت محمدی(ص) شهرستان سنندج برگزار شد.

 

 

سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین رجبی فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر ضمن گرامیداشت نام و یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: همزمانی هفته دفاع مقدس با دهه محرم و هفته امر به معروف و نهی از منکر یک تقارن خوب و مناسبی است و ما در هشت سال دفاع مقدس با الهام از سند تاریخی «پیروزی خون بر شمشیر» توانستیم بعد از هشت سال جنگ نابرابر، با پیروزی و سربلندی دشمن بعثی را به عقب برانیم.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: امام حسین (ع) در روز عاشورا با اهدا جان خود و 72 یار باوفایش، دین جدش را احیا نمود و این بزرگترین درسی است که سرور آزادگان جهان به مردم دنیا داد؛ چرا که حماسه عظیم عاشورا هم انسان ساز است و هم استکبار ستیز.

 

 

وی با اشاره به اختلاف دو جبهه حق و باطل در طول هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: در یک سوی جبهه ایمان و توکل به خدا، ولایت مداری و پیروی از رهبری عظیم شأن موج می زد و در طرف دیگر گروهی قرار داشتند که با تکیه بر وعده های استکبار جهانی قصد ضربه زدن به نهال نوپای انقلاب اسلامی را در سر می پروراندند، اما وعده الهی شامل حال ما شد و توانستیم در برابر 52 کشور جهان پیروز و سربلند باشیم.

 

 

سردار رجبی با اشاره به نقش مردم در پیروزی ایران اسلامی در طول هشت سال جنگ تحمیلی گفت: راهبرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه ها و در برابر تمام تهدیدات، حضور مردم است. امروز هم مردم با تمام توان از نظام، کشور و خاک خود دفاع می کنند و عاشقانه به دنبال تحقق اهداف انقلاب اسلامی هستند.

 

 

فرمانده قرارگاه شهید شهرامفر گفت: شهدای انقلاب اسلامی در وصیت نامه هایشان همواره از بازماندگان خواسته اند که دین خدا را یاری کنند، پشتیبان امام زمان(ع) باشند و در همه کارها تابع ولایت فقیه باشند و با روحیه استکبار ستیزی مدافع مظلومان باشند.

 

 

وی با اشاره به اینکه یکی از گفتمان های انقلاب اسلامی دشمن شناسی و دشمن ستیزی است اظهار داشت: هرگاه که ما دشمنان انقلاب اسلامی را به خوبی شناسایی کرده ایم و با شیوه ای درست با آن ها روبه رو شده ایم، پیروز میدان نبرد بوده ایم.
فرمانده سپاه بیت المقدس با اشاره به طرح خاورمیانه آمریکا گفت: در این توطئه تصمیم بر این است که کشورهایی که در منطقه خاورمیانه قرار دارند تجزیه و چند تکه شوند، همانند تجزیه کشور عراق. در این توطئه اختلافات قومی و قبیله ای بزرگ می شوند و ملت ها با مشغول شدن به یکدیگر از توجه به جنایت های دشمن اصلی یعنی آمریکا و اسراییل غافل می شوند و آن ها هرکاری که دلشان بخواهد انجام می دهند.

 

 

سردار رجبی با اشاره به دیدگاه هم وطنان کُرد درباره برگزاری رفراندوم اقلیم کردستان گفت: یکی از هم وطنان کرد به من می گفت: این خواست دشمنان اسلام است که عراق چند تکه شود، وگرنه هیچ سَر و سِرّی میان قوم کُرد و رژیم کودک کش اسراییل وجود ندارد که امروز مدافع حقوق قوم کرد شده اند.

 

 

فرمانده قرارگاه شهید شهرامفر ابراز داشت: امروز خواست مقام معظم رهبری و خانواده معظم شهدا از ملت ایران، دشمن شناسی و اقدام به موقع در برابر دشمنان است. سربازان انقلاب اسلامی نیز باید امروز در آمادگی کامل به سر ببرند تا تهدیدات دشمن را به خودشان برگرداندند تا ملت شریف ایران در امنیت و آرامش کامل به سر ببرند. و این مهم جز با هوشیاری و وحدت رویه در میان آحاد ملت امکان پذیر نمی باشد.

 

 

وی با اشاره به انتظار شهدا از مردم مسلمان ایران گفت: پیام مشترک تمام شهیدان در اقصی نقاط عالم این است که ما در چهار چوب حکومت اسلامی و بر مبنای فرامین امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای(مدظله العالی) و هم چنین ضرورت های امروز جامعه حرکت کنیم و در برابر دشمنان انقلاب اسلامی ایستادگی کنیم.
سردار رجبی با اشاره به توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی گفت: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی از درد به خود می پیچند، اما هیچ غلطی نمی توانند بکنند و این به برکت خون شهیدان است. استکبار جهانی امروز نزدیک به 400 پایگاه نظامی در کشورهای اطراف ایران مستقر کرده است، اما باز هم هیچ غلطی نمی تواند بکند و این مسئله به خاطر رهبری داعیانه رهبر معظم انقلاب و گوش به فرمانی  جوانان انقلابی ایران اسلامی است.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

اعلانات و تبلیغات

یادداشت و مقاله

با ولایت

رهبر انقلاب فرمودند: نماز آنجا که با خشوع و حضور گزارده شود جامعه را به صلاح و سداد در زبان و عمل می‌کشاند و اعتلا می‌بخشد.

آمار بازدید

گوگل آنالیز