اولین جلسه مجمع عالی بسیج شهرستان قروه در حسینیه شهداء برگزار شد + تصاویر

با حضور جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان؛

اولین جلسه مجمع عالی بسیج شهرستان قروه در حسینیه شهداء برگزار شد + تصاویر

اولین جلسه مجمع عالی بسیج شهرستان قروه در سال 96 با حضور جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در حسینیه شهداء سپاه قروه برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از قروه، با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار حمزه فلاح و اعضا و روسای کارگروه های 16 گانه شورای عالی بسیج نخستین جلسه مجمع عالی بسیج در سال 96 در حسینیه شهداء سپاه قروه برگزار شد.

 

 

در این مراسم، ابتدا سعید شعبانی فرمانده سپاه قروه با ارائه گزارشی از عملکرد شورای عالی بسیج شهرستان قروه در 6 ماهه نخست سال جاری بر اهمیت هماهنگی و همکاری دستگاه های دولتی با شورای عالی بسیج شهرستان تاکید نمود و گفت: با مشخص شدن دولت جدید پس از برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه انتظار می رود تا دستگاه های دولتی نیز همانند گذشته با جدیت در پیشبرد اهداف شورای عالی بسیج گام بردارند.

 

 

وی به موفقیت های کسب شده توسط شورای عالی بسیج شهرستان قروه اشاره نمود و افزود: شورای عالی بسیج شهرستان قروه یکی از موفق ترین شوراهایی بوده است که در سطح استان و حتی در سطح کشور با مصوبات کارآمد و مناسب مورد توجه قرار گرفته است.

 

 

همچنین در ادامه این مراسم مسئولین کارگروه های اقتصادی و اجتماعی به بیان گزارشات عملکرد خود پرداختند و پس از آن سردار حمزه فلاح جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در سخنانی با اشاره به اهمیت جایگاه شورای عالی بسیج اظهار داشت: شورای عالی بسیج شهرستان قروه یکی از برترین شوراها به لحاظ کیفیت و توانایی در انجام و ارائه امور و نیز ارائه راهکارها و اندیشه های جدید است.

 

 

وی افزود: شورای عالی بسیج باید با شناسایی توانمندی ها و ظرفیت های شهرستان به دنبال شکوفایی استعدادها و خلق موقعیت های جدید باشد.

 

 

جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس به اهمیت مقابله با آسیب های اجتماعی در شورای عالی بسیج اشاره نمود و بیان داشت: باید با شناسایی آسیب های اجتماعی به دنبال ارائه راهکار مناسب برای مقابله با آنها بود.

 

 

وی گفت: امروز اعتیاد، طلاق، خودکشی، بزهکاری و دیگر آسیب های اجتماعی باید در جامعه شناسایی شوند و برای مقابله با آنها باید برنامه ریزی مناسبی صورت پذیرد.

 

 

فلاح به نقش شورای عالی بسیج در مقابله با این آسیب ها اشاره نمود و تصریح کرد: شورای عالی بسیج باید دارای اندیشه باشد و در خصوص مسائل اجتماعی با ارائه راهکار پایدار قدم بردارد.

 

 

رییس مجمع عالی بسیج شهرستان قروه نیز در ادامه این برنامه با ارائه گزارشی از فعالیت های مجمع بر اهمیت ماموریت مجمع عالی بسیج تاکید کرد.

 

 

جعفر کاوه گفت: مجمع عالی بسیج شهرستان قروه موفقیت های قابل توجهی در سطح کشور کسب نموده است که نشان دهنده توانایی های مجمع و استفاده از ظرفیت نخبگان در این خصوص است.

 

 

در بخش پایانی این برنامه نیز بیانیه پایانی نخستین مجمع عالی بسیج شهرستان قروه در سال 96 توسط سرهنگ سعید شعبانی فرمانده سپاه قروه قرائت شد.

 

انتهای پیام/ 3304

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات