شما اینجا هستید

اعزام دومین كاروان راهيان نور دانش آموزي سروآباد به مناطق عملياتي

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، از سروآباد فرمانده سپاه شهرستان سروآباد در حاشیه مراسم اعزام کاروان راهیان نور که با بدرقه بخشدار مرکزی، امام جمعه موقت، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان سروآباد و کارمندان این اداره و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان برگزار شد به خبرنگار ما گفت: اين دومین اردوي راهيان نور دانش آموزي شهرستان سروآباد است كه در سالجاری و در قالب يك كاروان به مناطق عملياتي اعزام مي شوند.

 

وی با اشاره به اينكه اولین کاروان مشتمل بر دانش آموزان دختر و اعزامی به مناطق عملیاتی جنوب کشور بوده است خاطر نشان کرد: این اولین کاروان عملیاتی پسران دانش آموزی شهرستان و اولین کاروان اعزامی به مناطق غرب و شمال غرب کشور بود.

 

 

سرهنگ غفاریان با بیان اینکه اين اردو در قالب یک کاروان  به مدت دو روز و از مناطق عملياتي شهرستان هاي مريوان و سنندج بازديد خواهند كرد افزود: اين كاروان با 3 اتوبوس و شامل 140 دانش آموز از مدارس پسرانه سطح شهرستان به اين مناطق اعزام مي شوند.

 

 

 

وي اظهار کرد: کاروان راهیان نور این شهرستان روز جمعه از مناطق عملیاتی والفجر 10، خانمه شیخان و یادمان زریوار مریوان بازدید کرده و سپس به شهرستان سنندج اعزام خواهد شد.

 

 

 

فرمانده سپاه انقلاب اسلامی شهرستان سروآباد  تصريح كرد: این کاروان در شهرستان سنندج از مناطق عملیاتی باشگاه افسران و تپه الله اکبر این شهرستان بازدید خواهد کرد.

 

 

 

وی به اهداف کاروان های راهیان نور اشاره کرد و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی و آشنایی با رشادت های رزمندگان اسلام از مهمترین اهداف کاروان های زیارتی راهیان نور است.

 

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار