شما اینجا هستید

به همت بسیج جامعه زنان سروآباد:

همایش عفاف و حجاب شهرستان سروآباد برگزار شد + تصاویر

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سروآباد به همت سپاه پاسداران و بسیج جامعه زنان شهرستان سروآباد و با همکاری دستگاه های فرهنگی این شهرستان همایش عفاف و حجاب با حضور پرشور بانوان سروآبادی و اقشار مختلف مردم و مسئولین در سالن تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد برگزار شد.

 

 

در ابتدای این همایش امام جمعه موقت سروآباد ضمن گرامیداشت هفته پر خیر و برکت عفاف و حجاب حمایت و گرامیداشت مقام شامخ زن را بالاترین درجه اخلاص دانست و گفت: برای هر مسلمانی ارج نهادن به این مهم قداست خاص خود را دارد.

 

 

ماموستا سید عبدالقادر حسینی ضمن تاکید بر اهمیت رعایت عفاف و حجاب در جوامع اسلامی افزود: ما همه به خود می بالیم که که از دامن عفت و حجاب مادران با عفت به این دنیا آمده ایم.

 

 

وی با بیان این مطلب که رعایت اصل مهم عفاف و حجاب در میان زن و مرد یکسان است و متمایز به جنس خاصی نیست ادامه داد: بر زن و مرد واجب است که عفت و پاکدامنی اش را حفظ نموده و بر رعایت اصول اخلاقی و اسلامی پایبند باشد.

 

 

امام جمعه موقت سروآباد با اشاره به این موضوع که برخی ها فکر می کنند که جوامع غربی و اروپایی متمدن هستند و تمدن افراد را در لختی آنها می بینند تاکید کرد: اگر تمدن در لخت بودن باشد ک حیوانات از هر موجودی متمدن تر هستند.    

 

 

سخنرانی معاون پرورشی آموزش و پرورش سروآباد و پخش اسلاید های آموزشی توسط ایشان، قرائت قطعنامه ، اهدای جوایز و هدایا از دیگر برنامه های متنوع در این مراسم بودند.

 

 

انتهای پیام/ 3304

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار