همایش عفاف و حجاب شهرستان سروآباد برگزار شد + تصاویر

به همت بسیج جامعه زنان سروآباد:

همایش عفاف و حجاب شهرستان سروآباد برگزار شد + تصاویر

به همت بسیج جامعه زنان سپاه پاسداران شهرستان سروآباد همایش بزرگ عفاف و حجاب در سروآباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سروآباد به همت سپاه پاسداران و بسیج جامعه زنان شهرستان سروآباد و با همکاری دستگاه های فرهنگی این شهرستان همایش عفاف و حجاب با حضور پرشور بانوان سروآبادی و اقشار مختلف مردم و مسئولین در سالن تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد برگزار شد.

 

 

در ابتدای این همایش امام جمعه موقت سروآباد ضمن گرامیداشت هفته پر خیر و برکت عفاف و حجاب حمایت و گرامیداشت مقام شامخ زن را بالاترین درجه اخلاص دانست و گفت: برای هر مسلمانی ارج نهادن به این مهم قداست خاص خود را دارد.

 

 

ماموستا سید عبدالقادر حسینی ضمن تاکید بر اهمیت رعایت عفاف و حجاب در جوامع اسلامی افزود: ما همه به خود می بالیم که که از دامن عفت و حجاب مادران با عفت به این دنیا آمده ایم.

 

 

وی با بیان این مطلب که رعایت اصل مهم عفاف و حجاب در میان زن و مرد یکسان است و متمایز به جنس خاصی نیست ادامه داد: بر زن و مرد واجب است که عفت و پاکدامنی اش را حفظ نموده و بر رعایت اصول اخلاقی و اسلامی پایبند باشد.

 

 

امام جمعه موقت سروآباد با اشاره به این موضوع که برخی ها فکر می کنند که جوامع غربی و اروپایی متمدن هستند و تمدن افراد را در لختی آنها می بینند تاکید کرد: اگر تمدن در لخت بودن باشد ک حیوانات از هر موجودی متمدن تر هستند.    

 

 

سخنرانی معاون پرورشی آموزش و پرورش سروآباد و پخش اسلاید های آموزشی توسط ایشان، قرائت قطعنامه ، اهدای جوایز و هدایا از دیگر برنامه های متنوع در این مراسم بودند.

 

 

انتهای پیام/ 3304

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان درمانگاه شهید خدایی با اعتبار 240 میلیون تومان افتتاح شد.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات