جشن میلاد کوثر در بخش بلبان آباد دهگلان برگزار شد

با همت حوزه مقاومت بسیج شهیده سمیه بلبان آباد:

جشن میلاد کوثر در بخش بلبان آباد دهگلان برگزار شد

جشن میلاد کوثر,حضرت فایمه زهر(س),گرامیداشت روز زن
با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه دهگلان جشن میلاد کوثر دربخش بلبان آباد دهگلان برگزارشد

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از دهگلان ، به همت حوزه مقاومت بسیج شهیده سمیه بلبان آباد جشن میلاد کوثر میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور نماینده ولی فقیه و بانوان این بخش در سالن ورزشی صالحین حوزه شهید جعفری برگزار شد.

 

در این مراسم حجت الاسلام داوود قزلچه نماینده ولی فقیه درسپاه دهگلان ضمن تبریک میلاد باسعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: زنان مسلمان باید آن حضرت را الگو واقعی خود درزندگی قرار دهند.

 

           

وی به الگوگیری بانوان از حضرت فاطمه زهرا(س) اشاره کرد و گفت: بانوان همه تلاش خود را به کار گیرند تا از روش زندگی بی بی دوعالم بهره مند شوند.

قزلچه با اشاره به بزرگداشت مقام شامخ مادر و گرامیداشت روز زن گفت: حضرت زهرا (س) سرمشق زنان عالم است و برای سعادت و خوشبختی در دنیا و عقبی باید در مکتب فاطمی قدم گذاشت و سفارش ها و فرمایش های این بانوی فداکار را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی با اشاره به الگو پذیری بانوان از وجود رفتاری حضرت فاطمه زهرا(س)بیان کرد:بهترین زنان عالم حضرت فاطمه زهرا(س) است والگو مناسب رفتاری برای بانوان جهان وجود با برکت حضرت فاطمه زهرا(س) است.

 

            
 

نماینده ولی فقیه در سپاه دهگلان گفت:  فاطمه زهرا (س) بهترین پشتیبان ولایت وامامت بود که درراه پایداری اسلام باتمام وجود ایستادگی نمود.

 

در پایان مراسم به 38 نفر از زنان ودختران  که مسمی به اسم زهرا وفاطمه بودند هدایایی از طرف حوزه مقاومت بسیج شهیده سمیه بلبان آباد  اهداء شد.

 

            

 

انتهای پیام/ 3304

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

تنها عاملی که موجب شد ساختارشکنان و حرمت شکنان در آن روز ماندگار در تاریخ ، با حرمت شکنی در روز عاشورا ،آتش زدن خیمه های

یادداشت و مقاله

با ولایت

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پر شور هزاران نفر از مردم آذربایجان:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات