بسیجیان شهرستان قروه به اردوی راهیان نور اعزام شدند + تصاویر

در آستانه نوروز 96

بسیجیان شهرستان قروه به اردوی راهیان نور اعزام شدند + تصاویر

در آستانه فرارسیدن نوروز 96 بسیجیان شهرستان قروه به اردوی راهیان نور اعزام شدند
در آستانه فرارسیدن نوروز 96 بسیجیان شهرستان قروه به اردوی راهیان نور اعزام شدند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از قروه، امروز یک کاروان از بسیجیان شهرستان قروه در آستانه فرارسیدن نوروز 96 به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

 

سعید شعبانی فرمانده سپاه شهرستان قروه در جریان بدرقه کاروان راهیان نور در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: امروز 40 نفر از بسیجیان حوزه شهید چمران شهرستان قروه با استفاده از یک دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 

وی با اشاره به اهداف برگزاری اردوی راهیان نور بیان داشت: هدف از اعزام بسیجیان به اردوی راهیان نور آشنایی با ایثارگری ها، جانفشانی ها و از خودگذشتگی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس و تجدید پیمان با آرمان های والای انقلاب اسلامی و شهدای عزیز و ارائه فرهنگ اصیل و ناب انقلاب به نسل امروز است.

 

شعبانی اردوهای راهیان نور را فرصت مناسبی در جهت تقویت روحیه ایثار و از خودگذشتگی دانست و عنوان کرد: اردوی راهیان نور باعث می شود تا این عزیزان از نزدیک با آثار به جای مانده از دوران دفاع مقدس آشنا شده و دلاورمردی های رزمندگان اسلام را مشاهده کنند.

 

به گفته وی اردوهای راهیان نور در نحوه روش و منش زندگی و انتخاب راه صحیح افراد اثرات مفیدی دارد.

 

   

   

   

 

انتهای پیام/ 3304

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

تنها عاملی که موجب شد ساختارشکنان و حرمت شکنان در آن روز ماندگار در تاریخ ، با حرمت شکنی در روز عاشورا ،آتش زدن خیمه های

یادداشت و مقاله

با ولایت

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پر شور هزاران نفر از مردم آذربایجان:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات