در آستانه نوروز 96

بسیجیان شهرستان قروه به اردوی راهیان نور اعزام شدند + تصاویر

در آستانه فرارسیدن نوروز 96 بسیجیان شهرستان قروه به اردوی راهیان نور اعزام شدند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از قروه، امروز یک کاروان از بسیجیان شهرستان قروه در آستانه فرارسیدن نوروز 96 به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

 

سعید شعبانی فرمانده سپاه شهرستان قروه در جریان بدرقه کاروان راهیان نور در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: امروز 40 نفر از بسیجیان حوزه شهید چمران شهرستان قروه با استفاده از یک دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 

وی با اشاره به اهداف برگزاری اردوی راهیان نور بیان داشت: هدف از اعزام بسیجیان به اردوی راهیان نور آشنایی با ایثارگری ها، جانفشانی ها و از خودگذشتگی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس و تجدید پیمان با آرمان های والای انقلاب اسلامی و شهدای عزیز و ارائه فرهنگ اصیل و ناب انقلاب به نسل امروز است.

 

شعبانی اردوهای راهیان نور را فرصت مناسبی در جهت تقویت روحیه ایثار و از خودگذشتگی دانست و عنوان کرد: اردوی راهیان نور باعث می شود تا این عزیزان از نزدیک با آثار به جای مانده از دوران دفاع مقدس آشنا شده و دلاورمردی های رزمندگان اسلام را مشاهده کنند.

 

به گفته وی اردوهای راهیان نور در نحوه روش و منش زندگی و انتخاب راه صحیح افراد اثرات مفیدی دارد.

 

   

   

   

 

انتهای پیام/ 3304

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات