امام جمعه دهگلان :

اقتصاد مقاومتی تکیه برتولید داخلی و حمایت از تولید کننده است/عفو و گذشت از خطا در زمان قدرت بهتر از انتقام است

گذشت,بخشش,اقتصاد مقاومتی,حمایت از تولید داخلی

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از دهگلان، ماموستا یدالله محمدی ظهر امروز در مسجد جامع دهگلان ضمن تبریک ولادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: زنان و مادران ما باید در زندگی از بانوی دو عالم الگو بگیرند.

 

 وی افزود: ما مسلمانان باید با دید احترام به زنان و مادران نگاه کنیم  و زنان باید در تربیت فرزندان با آداب و رسوم اسلامی ازهیچ تلاشی دریغ نورزند.

 

 ماموستا محمدی درادامه خطبه نماز جمعه دهگلان با اشاره به اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی گفت:همه ما موظفیم برای گسترش رونق بازار و اقتصاد داخلی از کالای ایرانی و تولید داخلی استفاد کنیم.

 

 وی افزود: با حمایت از تولید داخلی باید به پایداری اشتغال که توسط افراد کار آفرین ایجاد شده حمایت کنیم  زیرا اقتصاد مقاومتی متکی به مردم و تکیه بر تولید داخلی است.

 

ماموستا محمدی دربخش دیگر خطبه نماز جمعه دهگلان با اشاره به عفو و بخشش در زمان قدرت گفت: کسانی که در زمان قدرت از خطای کسی گذشت و بخشش داشته باشند نزد پروردگار دارای اجر و پاداش خواهند بود.

 

 وی افزود: مسلمانان باید به خوبی به این قضیه آگاه باشند که لذتی که دربخشش و گذشت وجود دارد هیچ وقت درانتقام این لذت نیست.

 

امام جمعه دهگلان از مسلمانان خواست تا نسبت به همدیگر گذشت و عفو داشته باشند و در هنگام خطا همدیگر را مراعات کنند و اگر از کسی خطای سر زد سعی شود در حقش بخشش کنند.

 

ماموستا محمدی در ادامه گفت: کسانی که در مغازه های شهر و روستا در زمان مشکلات با بدهی خرید نموده اند و اگر الان می توانند بدیهی را بپردازند درنگ نکنند و باید به عهد خود وفا کنند.
 

 

انتهای پیام/3304

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات