دلدادگی و ولایت مداری از خصوصیت اصلی شهدای بیجار گروس است

امام جمعه بیجار:

دلدادگی و ولایت مداری از خصوصیت اصلی شهدای بیجار گروس است

دلدادگی و ولایت مداری از خصوصیت اصلی شهدای بیجار گروس است
امام جمعه بیجار با تاکید بر اینکه اکثر شهدای شهرستان بیجار در خط مقدم جبهه و در رویارویی با دشمنان به شهادت رسیده اند،گفت: دلدادگی و ولایت مداری از خصوصیت اصلی شهدای بیجار گروس است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان ،حجت الاسلام علی مرادی در چهارمین یادوراه سرداران و 450 شهید والامقام شهرستان بیجار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا،اظهار داشت: ولایتمداری و عشق به اهل بیت از خصوصیات بارز مردم بیجار گروس است.

 

 

وی با بیان اینکه روحیه مبارزاتی و انقلابی مردم شهرستان بیجار زبانزد است، افزود: اکثر شهدای این شهرستان در خط مقدم و رویارویی با دشمنان انقلاب در مناطق غرب،جنوب و جنوب غرب به شهادت رسیده اند .
 

 

خطیب جمعه بیجار از رزمندگان ایران اسلامی بعنوان نماد اقتدار و غیرت دینی نام برد و گفت : امروزه جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهداء دارای قدرتی الهی است .
 

 

امام جمعه بیجار به تاکید بر اینکه دفاع از حرم مطهر دروازه ای برای شهادت است که بر روی مشتاقان امر الهی باز شده است.شهرستان بیجار مفتخر است که سربازان و شهدای گرانقدری برای دفاع از حرم تقدیم کرده است.
 

 

وی تصریح کرد: شهداء با کسب پیروزی در امتحان الهی نشان دادند که رمز ماندگاری و حیات ابدی برای بشریت شهادت در راه خدا است .
 

 

حجت الاسلام مرادی با بیان اینکه فرزندان اسلام نه تنها در ایران بلکه در بحرین، سوریه و .. آرمان‌های شهدای اسلام خصوصا ایران اسلامی را مد نظر قرار داده و در راه احیای کلمه الله تا رسیدن به حکومت جهانی امام زمان از پای نخواهند نشست.
 

خطیب جمعه بیجار با بیان اینکه مردم دیار گروس مردمی ولایت‌مدار و متدین و معنوی هستند گفت: مردم این در دوران دفاع مقدس از جنوب تا آذربایجان غربی شاهد صلابت و ایثار رزمندگان این خطه و تقدیم شهدای بسیاری در راه پاسداری از مرزو بوم ایران بودند. جان داده و تمام هستی خود را نثار اهداف انقلاب کردند.
 

 

وی برگزاری یادوراه شهدای را مهمترین اقدام فرهنگی در برابر هجمه دشمنان انقلاب اعلام کرد و اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادتد از مهمترین معروفات است که نباید به سادگی از کنار آن گذشت.
 

 

حجت الاسلام مرادی در پایان سخنان خود با اشاره به فعالیت های مراکز علمی و مذهبی در این شهرستان، یادآور شد: سابقه‌ای 70 ساله در فعالیت حوزه علمیه و حضور طلبه های برادر در سطوح 1 تا سطوح عالی نیز بیانگر تدین و حرکت در خط معنویات مردم این شهرستان است.

 

گفتنی است در پایان این مراسم از دو خانواده شهید مدافع حرم و دو رزمنده مدافع حرم تجلیل شد.

 

انتهای پیام/3304

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات