دوفصل‌نامه بسیج کردستان و تجارب کارکنان سپاه بیت‌المقدس منتشر می‌شود

مسؤول معاونت دانش و پژوهش سپاه بیت المقدس کردستان:

دوفصل‌نامه بسیج کردستان و تجارب کارکنان سپاه بیت‌المقدس منتشر می‌شود

جلسه دفاعیه از طرح پژوهشی بررسی میزان تأثیرگذاری برنامه‌های تداوم آموزش گردان‌های پیاده بر عوامل غیرفیزیکی توان رزم با تأکید بر دو عامل روحیه و انگیزه،در ستاد سپاه بیت‌‌المقدس کردستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، صبح امروز کیومرث کشاورز در جلسه دفاعیه از طرح پژوهشی بررسی میزان تأثیرگذاری برنامه‌های تداوم آموزش گردان‌های پیاده بر عوامل غیرفیزیکی توان رزم با تأکید بر دو عامل روحیه و انگیزه، گفت: این مبحث توسط سرهنگ مهدی جعفری در راستای تولید و خلق دانش حدود هشت ماه مورد بررسی قرار گرفته است.

 

وی افزود: برای این پروژه از سه روش پژوهش، اندیشه‌ورزی و تجربه‌نگاری استفاده شده است.

 

کشاورز تصریح کرد: در سال جاری در این راستا چهار پژوهش انجام، 7 تیم اندیشه‌ورز تشکیل و حدود 300 تجربه نیز ثبت شده است که عمدتاً در راستای حل مسائل دانشی سپاه بیت‌المقدس کردستان بوده است.

 

مسؤول معاونت دانش و پژوهش سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: بعد از اینکه یافته‌های دانشی در سامانه مربوطه ثبت و ضبط می‌شود، نتایج حاصل شده در قالب سه جلد کتاب با عنوان دو فصل نامه بسیج کردستان و تجارب کارکنان سپاه بیت‌المقدس چاپ و منتشر می‌شود.

 

انتهای پیام/

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

تنها عاملی که موجب شد ساختارشکنان و حرمت شکنان در آن روز ماندگار در تاریخ ، با حرمت شکنی در روز عاشورا ،آتش زدن خیمه های

یادداشت و مقاله

با ولایت

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پر شور هزاران نفر از مردم آذربایجان:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات