همایش بصیرتی خانواده های پاسدار در مریوان برگزار شد

همایش بصیرتی خانواده های پاسدار در مریوان برگزار شد

همایش بصیرتی خانواده های پاسدار در مریوان برگزار شد
صبح دیروز همایش بصیرتی خانواده های پاسدار سپاه شهرستان مریوان به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه الزهرا (س) و بزرگداشت مقام مادر و روز زن در سالن مجموعه ورزشی 9 دی سپاه این شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان ازمریوان، همایش بصیرتی خانواده های پاسدار به مناسبت فرا رسیدن میلاد فرخنده و با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه الزهرا (س) و بزرگداشت مقام مادر و روز زن با حضور خانواده های محترم پاسداران سپاه شهرستان مریوان در سالن مجموعه ورزشی 9 دی سپاه این شهر برگزار شد.

 

 

سرهنگ پاسدار شکیبا سلیمی فرمانده سپاه مریوان در این مراسم  با تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه (س)، با اشاره به نقش و جایگاه مهم نظام خانواده  گفت: پشت سر هر آدم موفقی یک زن موفق وجود دارد و طبیعتاً نقش شما خانواده ها در موفقیت همسرانتان بسیار تأثیر گزار است.

 

سلیمی افزود: پشتیبانی همه جانبه خانواده پاسدار از فرد پاسدار در واقع کمک شایانی است به وی که پاسداری خوب برای حفاظت و پاسداری از انقلاب اسلامی باشد.

 

وی عنوان کرد: مأموریت دفاع از انقلاب و دستاوردهای انقلاب اسلامی به سپاه پاسداران محول کرده اند بنابراین نقش خانواده های پاسدار پررنگ تر از  نقش سایر خانواده ها است.

 

فرمانده سپاه مریوان خطاب به خانواده های محترم پاسدار گفت: شماها به عنوان کسی که از مجموعه اصلی که امام (ره) می فرمایند: « اگر سپاه نبود کشور هم نبود » هستید که در تربیت فرزندانتان سهم مهمی در جامعه دارید.

 

 

در این مراسم که به همت فرهنگی اجتماعی سپاه شهرستان مریوان برگزار شد برنامه شاد و مفرح تر دستی و شعبده بازی اجرا شد.

 

                     

 

انتهای پیام/3304

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات