به مناسبت هفته زن؛

آیین تشویق و تکریم بانوان محجبه در دادگستری بیجار برگزار شد+عکس

آیین تشویق و تکریم بانوان محجبه در دادگستری بیجار برگزار شد+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بیجار ، در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) و همزمان با هفته زن صبح امروز به همت جامعه بسیج زنان شهرستان بیجار آیین تشویق و تکریم بانوان محجبه در دادگستری با حضور جانشین فرمانده سپاه،رئیس دادگستری ، دادستان و کارکنان این اداره برگزار شد.

 

 

رئیس دادگستری بیجار در این مراسم با تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر با اشاره به آیات قرآن در خصوص اهمیت حجاب و جایگاه آن در دین مبین اسلام ،گفت:حجاب و عفاف از ضروریات دین مبین اسلام است که موجب عزت زنان در نظام اسلامی شده است.

 

 

وی با بیان اینکه عده ای در قالب دیدگاه های مختلف حجاب را برای زنان دست و پا گیر اعلام می کنند ، افزود:حجاب سدی محکم در برابر بروز فساد در جامعه است.

 

 

عبدالملکی گفت: عدم رعایت پوشش اسلامی که از اهداف مدعیان حقوق بشر است موجب بروز فساد و جرم در جامعه می گردد.

 

 

رئیس دادگستری بیجار با تاکید بر اینکه حضرت فاطمه الزهراء تنها الگوی زنان و بانوان نیست ، بلکه بعنوان یک محدثه و معلم کامل دینی برای مردان نیز سرمشق است.

 

 

وی با اشاره به حضور  فعال زنان در عرصه های اجتماعی و سیاسی اظهارکرد: دشمن متوجه شده است که استحکام جامعه ناشی از پاکدامنی زنان و اعتقاد دینی ما در خانواده است.

 

 

وی تاکید کرد: بزرگترین کمال برای زن و بهترین امر به معروف برای وی، دوری از نگاه نامحرم است و اگر این امر مهم توسط بانوان بعنوان یک اصل مورد توجه باشد، فرزندان خانواده سالم ترین فرد جامعه خواهند بود.

 

 

به گفته عبدالملکی دشمنان اسلام برای خدشه وارد نمودن به جایگاه مادران و بانوان مسلمان هزینه های زیادی را صرف کرده اند، ولی به فضل الهی بانوان معتقد تا کنون امید آنها را به یاس تبدیل  نموده اند.

 

 

رئیس دادگستری در ادامه به حفظ و تداوم سلامت دستگاه قضایی و تکریم مراجعین، داشتن رفتارحسنه،  تسریع در امور و تقدیر از کارکنان فعال تاکید نمود و عنوان کرد: نباید خاطی و متخلف درجامعه احساس امنیت کند وشرط تحقق این موضوع مهم هم به سلامت دستگاه قضایی بر می گردد.

 

 

در ادامه این مراسم ، از کارکنان زن شاغل در دادگستری بیجار به مناسب ولادت حضرت فاطمه الزهراء (س) "روز  زن" از سوی دفتر بسیج بانوان و دادگستری بیجار تقدیر شد.

 

         

         

         

         

         

 

انتهای پیام/3304

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات