فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان:

سپاه پاسداران آماده فعالیت در عرصه سازندگی است/باید مطالبات مردم مورد توجه قرار گیرد/فرصت خدمت برای هیچکس باقی نمی ماند

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از قروه،  سردار سرتیپ محمد حسین رجبی در جلسه احیای اراضی و آبخیزداری حوزه میهم که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه برگزار شد، اظهار داشت: ما در پروژه شهید شوشتری که به عنوان یک طرح ملی در نظر گرفته می شود در سطح کشور به عنوان استان پیشرو شناخته می شویم.

 

 

وی به لزوم استفاده از ظرفیت ها اشاره نمود و افزود: ما باید از ظرفیت های موجود به خوبی استفاده کنیم تا زمینه پیشرفت و آبادانی منطقه را به وجود بیاوریم که در این زمینه سپاه پاسداران ورود پیدا کرده است و از ناحیه سپاه هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با تاکید بر اینکه ما در ماموریت قرارگاه پیشرفت و آبادانی قرار داریم خاطر نشان کرد: باید همه وارد عرصه فعالیت شوند چرا که علی رغم همه کارهایی که انجام شده است خیلی از کارها هنوز صورت نگرفته.

 

 

سردار رجبی بیان داشت: این فعالیت ها در راستای کمک به دولت است و سپاه به کمک دولت آمده است تا در نهایت تمام فعالیت ها در جهت خدمت به مردم باشد.

 

 

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران در اجرای طرح های سازندگی به دنبال درامدزایی نیست افزود: منابع انسانی که در اختیار سپاه پاسداران قرار دارد به عنوان یک نقطه قوت در اجرای طرح های سازندگی در نظر گرفته می شود و بسیجیان در این عرصه ها وارد می شوند.

 

 

به گفته وی اجرای طرح آبخیزداری در مناطق مختلف و توسعه این طرح در سطح کشور می تواند به یک پیشرفت عظیم و گسترده تبدیل شود.

 

 

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران آمادگی فعالیت در عرصه سازندگی را دارد اظهار داشت: ما آماده هستیم برای فعالیت در این عرصه و تا زمانی که فرصت وجود دارد باید از این فرصت استفاده کرد.

 

 

سردار رجبی گفت: این ظرفیتی است که وجود دارد؛ منابع انسانی، نیروهای باسواد و تحصیلکرده که می توانند بسیار موثر باشند به عنوان ظرفیت اصلی در نظر گرفته می شوند.

 

 

وی با تاکید بر اینکه باید توسعه یافتگی در استان کردستان بیش از این باشد افزود: نباید دست روی دست گذاشت، امروز استان کردستان یکی از امن ترین استان های کشور است و باید در تمامی حوزه ها توسعه یافته باشد.

 

 

وی به ابعاد فعالیت سازندگی اشاره نمود و ادامه داد: کار هم به این صورت نیست که با مردم نباشد بلکه شعار این فعالیت ها "برای مردم با مردم و توسط مردم" است که انجام می شود.

 

 

سردار رجبی با تاکید بر شناخت مطالبات مردم خاطر نشان کرد: باید مطالبات مردم مورد توجه قرار گیرئد و مطالبات جدی مردم برطرف شود.

 

 

وی بیان داشت: فرصت خدمت برای هیچ کدام از ما باقی نمی ماند و تا زمانی که فرصت هست باید در خدمت مردم باشیم.

 

سردار رجبی با تاکید بر اینکه باید در جهت برطرف ساختن مشکلات مردم کار کنیم، گفت:کار سازندگی باید شبانه روزی باشد و نباید تنها ساعات اداری را در نظر گرفت.

 

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص منابع طبیعی افزود: در ارتباط با منابع طبیعی مقام معظم رهبری نیز تاکیدات فراوانی دارند و اینچنین تاکیداتی تاکنون در موارد مشابه دیده نشده است و باید نسبت به اجرای فرامین مقام معظم رهبری اقدام کرد

 

 

وی در پایان با ناکافی خواندن خدمت رسانی به مردم گفت: ما آماده هستیم و این کافی نیست و هر کجا که اعلام کنید ما آماده کمک به دولت در جهت خدمت به مردم هستیم.

 

انتهای پیام/3304

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات