فرمانده سپاه بیجار خبر داد:

یادواره سرداران و 450 شهید شهرستان بیجار برگزار می شود

یادواره سرداران و 450 شهید شهرستان بیجار

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، حسن عسگری با اعلام این خبر، اظهار داشت: چهارمین یادواره سرداران و 450 شهید شهرستان بیجار با حضور حجت الاسلام طائب در تاریخ 26 اسفند ماه جاری در حسینیه بیجار برگزار می شود.
 

 

وی افزود:مقام والای شهدا آن‌ چنان بالاست که جامعه ایرانی اسلامی ما هرچه در معرفی این ارزش‌های متعالی شهدا گام بردارد بازهم کم است.
 

 

فرمانده سپاه بیجار با تاکید بر اینکه آسایش و امنیت امروز ایران اسلامی مرهون خون شهیدان است، گفت: هدف از برگزاری چنین مراسم‌ها، پیوند فرهنگ اسلامی و انقلاب و شهدا با نسل نوجوان و جوان و حفظ این ارزش‌های متعالی است.
 

عسکری با بیان اینکه ما ملت ناسپاسگذاری و قدرناشناسی نیستیم گفت: با برگزاری این یادواره ها ثابت می کنیم که نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی نسل قدرشناسی هستند.
 

وی دیگر هدف برگزاری یادواره شهدا را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نام برد و بیان داشت: امروزه فرهنگ ایثار دستخوش یک تفسیر انحرافی در دنیا شده است و در نقطه مقابل آن طرز تلقی و تفسیر صحیحی است که انقلاب اسلامی ارائه داده است.
 

 

فرمانده سپاه بیجار با اشاره به استقبال خوب رزمندگان هشت سال دفاع مقدس خطه کردستان از یادواره های قبلی ،تصریح کرد: تجلیل از دو خانواده شهدای مدافع حرم و دو رزمنده مدافع حرم از برنامه های جانبی این یادواره است.

 

انتهای پیام/3304

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات