مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس؛

تفرقه بیت قومیت ها و اهل تشیع و تسنن از اهداف اصلی دشمنان است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس؛

به گرارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز، حجت الاسلام والمسلمین باباشاهی در نشست سیاسی با کارکنان سپاه سقز ضمن گرامیداشت روز شهدا، امنیت و آرامش کنونی کشور را مرهون خون پاک شهیدان دانست.

 

وی با بیان اینکه صیانت و پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن از مهم‌ترین ماموریت‌های سپاه است، افزود: کارکنان باید در مواجهه با مسایل سیاسی روز آگاهانه و با بصیرت تمام برخورد نمایند.

 

                            

وی آخرین حربه و استراتژی دشمنان اسلام و نظام را ایجاد تفرقه بین قومیت های کرد، لر، بلوچ، ترک و در نهایت شکستن وحدت بین شیعه و سنی دانست و افزود: نقشه های شوم دشمن با تدبیر دیده بان بصیر انقلاب مقام عظمای ولایت و حضور همیشگی و میلیونی ملت شریف ایران در صحنه های مختلف خنثی می شود.

 

حجت الاسلام باباشاهی با اشاره به رویدادهای تاریخی هشت سال دفاع مقدس و چگونگی ایستادگی ملت غیور ایران در جنگ کفر علیه اسلام گفت: دشمنان در این جنگ نابرابر نیزبا پاسخ دندان شکن مردم مواجهه شدند.

وی در ادامه به ادای فریضه های دینی خصوصا نماز تاکید کرد و خاطرنشان کرد: نماز تنها راه ارتباطی نزدیک با خداوند است و ما باید نهضت روشنگری را در خود، تقویت کنیم.

 

این مسئول در پایان بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و افزود: نباید به دشمنان اجازه دهیم از این امر سوء استفاده کنند و حضور مردم در صحنه را کم رنگ جلوه دهند.

 

انتهای پیام/ 3304

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات