تفرقه بیت قومیت ها و اهل تشیع و تسنن از اهداف اصلی دشمنان است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس؛

تفرقه بیت قومیت ها و اهل تشیع و تسنن از اهداف اصلی دشمنان است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس؛
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان آخرین حربه و استراتژی دشمنان اسلام و نظام را ایجاد تفرقه بین قومیت های کرد، لر، بلوچ، ترک و در نهایت شکستن وحدت بین شیعه و سنی دانست.

به گرارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز، حجت الاسلام والمسلمین باباشاهی در نشست سیاسی با کارکنان سپاه سقز ضمن گرامیداشت روز شهدا، امنیت و آرامش کنونی کشور را مرهون خون پاک شهیدان دانست.

 

وی با بیان اینکه صیانت و پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن از مهم‌ترین ماموریت‌های سپاه است، افزود: کارکنان باید در مواجهه با مسایل سیاسی روز آگاهانه و با بصیرت تمام برخورد نمایند.

 

                            

وی آخرین حربه و استراتژی دشمنان اسلام و نظام را ایجاد تفرقه بین قومیت های کرد، لر، بلوچ، ترک و در نهایت شکستن وحدت بین شیعه و سنی دانست و افزود: نقشه های شوم دشمن با تدبیر دیده بان بصیر انقلاب مقام عظمای ولایت و حضور همیشگی و میلیونی ملت شریف ایران در صحنه های مختلف خنثی می شود.

 

حجت الاسلام باباشاهی با اشاره به رویدادهای تاریخی هشت سال دفاع مقدس و چگونگی ایستادگی ملت غیور ایران در جنگ کفر علیه اسلام گفت: دشمنان در این جنگ نابرابر نیزبا پاسخ دندان شکن مردم مواجهه شدند.

وی در ادامه به ادای فریضه های دینی خصوصا نماز تاکید کرد و خاطرنشان کرد: نماز تنها راه ارتباطی نزدیک با خداوند است و ما باید نهضت روشنگری را در خود، تقویت کنیم.

 

این مسئول در پایان بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و افزود: نباید به دشمنان اجازه دهیم از این امر سوء استفاده کنند و حضور مردم در صحنه را کم رنگ جلوه دهند.

 

انتهای پیام/ 3304

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات