امام جمعه دهگلان:

کاندیداهای شورا شهر به قصد خدمت به مردم وارد عمل شوند/کسانی که به مقدسات مسلمانان توهین کنند از نظر اسلام محکوم هستند

نماز جمعه,توهین به مقدسات مسلمانان,شورای شهر

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از دهگلان ، ماموستا یدالله محمدی در خطبه های نماز جمعه دهگلان در مسجد جامع این شهر ضمن تبریک روز شهید گفت: شهیدان بخاطر امنیت مردم و کشور شان از خود مایه گذاشتند و با نثار جان خود امنیت مردمشان را تضمن نمودند.

 

 وی افزود: کسانی که درانتخابات شورای آینده دهگلان شرکت می کنند در صورت انتخاب به این عرصه باید خدمتگزار مردم باشند و باید هرهفته گزارش عملکرد در انظار مردم داشته باشند.

 

ماموستا محمدی گفت: کسانی که به بهانه خدمت و دادن وعده و وعید  به مردم خیانت کنند شخصا با آنان برخورد خواهم کرد.

 

 امام جمعه دهگلان گفت: شوراهای آینده باید هر هفته اموال شهرداری را حسابرسی کنند و اجازه نخواهم داد یک ریال از بیت المال توسط کسی به هدر رود و با کسانی که در بیت المال دخل و تصرف نمایند برخورد قاطعانه خواهد شد.

 

محمدی افزود: باید افرادی وارد عرصه انتخابات شورای شهر شوند که متخصص در حوزه شهر سازی، آگاه  و دنبال مشکلات مردم شهر باشند.

 

 وی در ادامه گفت: کسانی که بعد ار انتخابات به عنوان شورا انتخاب شوند باید درحضور مردم و در همین مسجد جامع سوگند یاد کنند که یک ریال از بیت المال را به حساب شخصی اخذ نکنند.

 

 ماموستا محمدی گفت: مردم این شهرستان مظلوم هستند و اجازه دست درازی به اموال آنان داده نمی شود و کسی که قصد اخادی اموال این مردم را داشته باشد تذکر خواهم  داد.

 

وی با اشاره به اعتراض مردم دهگلان نسبت به عدم مقیم بودن مدیران ادارات شهرستان گفت: مسئولین دهگلان باید در این شهرستان مقیم شوند.

 

محمدی با اشاره به مراسم چهارشنبه سوری از مردم خواست که مواظب باشند تا مشکل  چندین سال قبل که توسط افراد اجیر شده دامنگیر مردم دهگلان شد دوباره تکرار نشود.

 

 وی با اشاره به هفته احسان و نیکوکاری گفت: خیرین و دیگر مردم شهرستان که می توانند در این امر خیر کمک کنند با کمکهای خیر خواهانه خود شادی و خوشحالی رابه نیازمندان شهرستان اهداء کنند.

 

 وی از شهرداری دهگلان خواست تا نسبت به وضعیت کوچه هایی که نیاز به آسفالت دارند تلاش کنند و دراین زمینه  کوتاهی نکنند.

 

  ماموستا محمدی دربخش دیگر خطبه جمعه  گفت : کسانی که به مسلمانان تهمت بزنند و مسلمان را کافر و مورد لعن قراردهند باید در ایمانشان شک کنند زیرا چنین افرادی مسلمان نیستند.

 

 وی افزود: افرادی جیره خوار و دست نشانده استکبار هستند که برای ایجاد تفرقه  و به هم خوردن اتحاد مسلمانان به مقدسات مسلمانان توهین می کنند که اینان قطعا دست نشانده استکبار و دشمن واقعی اسلام هستند.

 

امام جمعه دهگلان درپایان گفت: کسانی که به مقدسات شیعه و سنی توهین کنند از نظر اسلام محکوم هستند.

 

انتهای پیام/

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات